Şu anda mevcut değil.
Bu ürünün tekrar stoklara girip girmeyeceğini bilmiyoruz.

Satış yapmak mı istiyorsunuz? Amazon'da sat

404 Beyaz Sıvı Conta 80 Gr

404

Şu anda mevcut değil.
Bu ürünün tekrar stoklara girip girmeyeceğini bilmiyoruz.
  • Birçok kimyasala güneş ışınına karşı dirençlidir.404
  • Sıvı contalar tüpten çıktıktan sonra havadaki rutubetin etkisi ıle contalaşmaya başlar.
  • Kısa bir sürede yüzeyinde ınce bir film tabakası oluşarak normal rutubet koşullarında 15-30 dakika arasında kauçuklaşır.
  • Conta kalınlığı 2 mm olacak şekilde tatbik edilmesi uygun olur.
  • Dar kenar ve küçük yüzeylerde hiç beklenmeden tesisat bağlanabilir.
Daha fazla ürün bilgisi

Ürün Bilgileri

Teknik Ayrıntılar
Parça Numarası bd21c
Üretici Referansıbd21c
  
Ek Bilgiler
ASINB07NRGYCMT
Müşteri Yorumları Bu ürünle ilgili ilk yorumu siz yazın
Amazon Çok Satanlar Sıralaması Yapı Market kategorisinde 9.358. sırada (Yapı Market kategorisindeki En Popüler 100 Ürünü göster)
Satışa Sunulduğu İlk Tarih21 Nisan 2019
  
Garanti ve Destek
Amazon.com.tr İade Politikası: Amazon.com.tr Gönüllü 30 Gün İade Garantisi: Satın almış olduğunuz birçok ürünü, ürünün size teslim edilmesini takip eden 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Gönüllü 30 Gün İade Garantimiz, yasal cayma hakkınızı hiçbir şekilde etkilemez. İstisnalar ve koşullar hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.
 

Ürün Açıklaması

Kullanıldığı yerde yapıştırma yapmayıp bağlayarak tutunma yaptığı için gerektiğinde açılabilmektedir.Büyük yüzeylerde sıvı conta sürülmeden evvel zemin su ile hafifçe nemlendirilmedir.Bu sayede reaksiyon ve sertleşme kolaylaşır.Motorlu araç sanayinde Arabaların ön ve arka lambalarının contalarında su ve yağ devirdayim  pompaları contalarına vites veya şanzuman kutusu contalarına kadar sayısız alanda kullanılabilir.Basıncın ve sıcaklığın çok yüksek olduğu durumlarda ve diğer kritik noktalarda 404 sıvı contayı metal contalarda birlikte kullanmak  (altına üstüne tatbik ederek) daha iyi sonuç verir.Bu bakımdan açılan motor kapakları contalarının atılması yerine 404 sıvı conta ile onarımı olumlu neticeler verir.bunların yanında sızdırmazlık gereken yerlerde camlardaki akıntılara karşı ve darbelere karşı ve mukavemete karşı ve de daha birçok sayısız alanda kullanılır.Tamirat ve bakım işlerinde mantar kauçuk plastik veya fiber contalar yerine tercihen kullanılır.Makine tesisat ve kazanlarda dişli kutu kapaklarında gres kapaklarında bağlantı flanşlarında ve diğer yerlerde kullanılır.Boru ve su tesisatlarında mükemmel bir sızdırmazlık için kullanılır.


Müşteri yorumu yok

5 Yıldız (%0) %0
4 yıldız (%0) %0
3 yıldız (%0) %0
2 yıldız (%0) %0
1 yıldız (%0) %0