₺64,90
& Kargo BEDAVA
Teslimat tarihi: 2 - 5 Ara Ayrıntılar
Stokta var.
İşleminiz güvenli
İnternet alışverişlerinizde güvenliğinizi önemsiyoruz, bu nedenle gerek görüldüğünde bazı işlemler için ödeme aracınızı doğrulamak üzere 3D Secure kontrolünü uyguluyoruz. Daha fazla bilgi
Gönderici Teknocool
Satıcı Teknocool
Gönderici
Teknocool

Satıcı

Amazon A’dan Z’ye Garantisi Hakkında

Amazon A’dan Z’ye Garantisi, üçüncü taraf bir satıcı tarafından satılan ürünleri satın aldığınızda sizi korur. Garantimiz, ürünlerinizin hem zamanında teslimini hem durumunu kapsamaktadır.
Tüm ayrıntılara bakın.

Satış yapmak mı istiyorsunuz?

M3 AKILLI BİLEKLİK SAAT -AKILLI SAAT-DİJİTAL SAAT

5 yıldız üzerinden 2,1 4 değerlendirme

Fiyat: ₺64,90 & Kargo BEDAVA
Fiyatlara KDV dahildir.

Ürün Bilgileri

Teknik Ayrıntılar

Ek Bilgiler

Garanti ve Destek

Amazon.com.tr İade Politikası:Amazon.com.tr Gönüllü 30 Gün İade Garantisi: Satın almış olduğunuz birçok ürünü, ürünün size teslim edilmesini takip eden 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Gönüllü 30 Gün İade Garantimiz, yasal cayma hakkınızı hiçbir şekilde etkilemez. İstisnalar ve koşullar hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Ürün Açıklaması

M3 Akıllı Bileklik Özellikleri; Sağlık-Spor Takibi;Nabız ve tansiyon ölçümü, adım sayma, mesafe hesaplama, kalori hesaplama, uyku takibi. Bildirimler;Arayanı görüntüleme, SMS ve sosyal medya uygulamalarından bildirimler ve mesajları ekranda gösterme. Diğer;Saat, takvim, alarm, titreşim, telefonumu bul özelliği, telefon kamerasını uzaktan kumanda özelliği. Uyumluluk;IOS 8.0 ve üzeri, Android 4.4 ve üzeri tüm telefonlarla uyumludur. Telefon Uygulaması;YOHO SPORTS Teknik Özellikleri; Bluetooth: V4.0 Batarya: 90 mAh Ekran: 0.96 inç OLEDŞarj Olma Süresi: 1.5-2 Saat Şarj Yöntemi:Kutudan çıkan ürüne özel USB şarj kablosu ile Çalışma Süresi: 5-7 Gün Çalışma Menzili: 10 Metre Ağırlık: 20 Gr Su Geçirmezlik: IP67(Sıcak su hariçıslanmaya karşı dayanıklıdır)

Müşteri Yorumları

5 yıldız üzerinden 2,1
2,1 / 5 yıldız
4 müşteri oyu
5 Yıldız
%29
4 yıldız 0% (%0) %0
3 yıldız 0% (%0) %0
2 yıldız 0% (%0) %0
1 yıldız
%71
Puanlar nasıl hesaplanır?

4 müşteri yorumu

27 Eylül 2019
Doğrulanmış Alışveriş
22 Temmuz 2019
Doğrulanmış Alışveriş
Bir kişi bunu faydalı buldu
Görüş Kötüye kullanımı bildir
17 Şubat 2020
Doğrulanmış Alışveriş