₺35,00
Stokta sadece 4 adet kaldı.
₺35,00 + Kargo BEDAVA
MAGRO PAZAR tarafından satılır ve gönderilir. Daha fazla bilgi, hüküm ve koşullar, firma künyesi ve cayma hakkı için lütfen satıcının adına tıklayın.

Amazon A’dan Z’ye Garantisi Hakkında

Amazon A’dan Z’ye Garantisi, üçüncü taraf bir satıcı tarafından satılan ürünleri satın aldığınızda sizi korur. Garantimiz, ürünlerinizin hem zamanında teslimini hem durumunu kapsamaktadır.
Tüm ayrıntılara bakın.

Satış yapmak mı istiyorsunuz? Amazon'da sat

Akfix E60 Devre Temizleme Spreyi 200 ml Ücretsiz Kargo


Fiyat: ₺35,00
Fiyatlara KDV dahildir.
  • Ürün herhangi bir kalıntı bırakmadan yüzeyden hızlıca buharlaşır.
  • Özellikler akı kalıntılarını yağları parmak ızlerini ve diğer birçok kirleticiyi hızlı ve etkili bir şekilde temizler.
  • Periyodik olarak yapılan uygulamalar cihazların ömrünü uzatır.
  • Iletken ve aşındırıcı değildir.
  • Tamamen buharlaşır kalıntı bırakmaz.
Daha fazla ürün bilgisi

Ürün Bilgileri

Teknik Ayrıntılar
Parça Numarası E60
Üretici ReferansıE60
  
Ek Bilgiler
ASINB07G44XRWS
Müşteri Yorumları Bu ürünle ilgili ilk yorumu siz yazın
Satışa Sunulduğu İlk Tarih2 Ağustos 2018
  
Garanti ve Destek
Amazon.com.tr İade Politikası: Amazon.com.tr Gönüllü 30 Gün İade Garantisi: Satın almış olduğunuz birçok ürünü, ürünün size teslim edilmesini takip eden 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Gönüllü 30 Gün İade Garantimiz, yasal cayma hakkınızı hiçbir şekilde etkilemez. İstisnalar ve koşullar hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.
 

Ürün Açıklaması

E60 Elektrik kontak spreyi akı ve yağ kir gibi yüzey kirleticilerini elektronik araç ve gereçlerden uzaklaştırmak için tasarlanmıştır.Bütün metal yüzeylere birçok kauçuk plastik ve kaplamalarda güvenle uygulanabilir.360° kullanıma uygundur (baş aşağı).Uygulama Alanları Hesap makineleri Bilgisayarlar Dijital araç-gereçler Elektronik ateşleyiciler Yön bulma cihazları Baskılı devreler Radarlar Radyolar Anahtarlar ve röleler Devre kesiciler Alarm ve sinyal sistemleri Terminaller Fiş ve prizler


Müşteri yorumu yok

5 Yıldız (%0) %0
4 yıldız (%0) %0
3 yıldız (%0) %0
2 yıldız (%0) %0
1 yıldız (%0) %0