₺17,82
Stokta var.
₺17,82 + Kargo BEDAVA
7 Kat Endüstriyel Yapı Market ve Sanal Mağazacılık tarafından satılır ve gönderilir. Daha fazla bilgi, hüküm ve koşullar, firma künyesi ve cayma hakkı için lütfen satıcının adına tıklayın.

Amazon A’dan Z’ye Garantisi Hakkında

Amazon A’dan Z’ye Garantisi, üçüncü taraf bir satıcı tarafından satılan ürünleri satın aldığınızda sizi korur. Garantimiz, ürünlerinizin hem zamanında teslimini hem durumunu kapsamaktadır.
Tüm ayrıntılara bakın.

Satış yapmak mı istiyorsunuz? Amazon'da sat

Akfix E90 Gaz Altı Kaynak Spreyi 400 ml Ücretsiz Kargo


Fiyat: ₺17,82
Fiyatlara KDV dahildir.
  • AKFİX E90 GAZALTI KAYNAK SPREY 400 ML
Daha fazla ürün bilgisi

Ürün Bilgileri

Teknik Ayrıntılar
Parça Numarası YA240
Ürün Ağırlığı372 g
Paket Boyutları22,9 x 7,6 x 7,6 cm
Ürün Model NumarasıYA240
Paketteki Ürün Miktarı1
Pil Gerekli mi?Hayır
Ağırlık372 gram
  
Ek Bilgiler
ASINB017NVJOS2
Müşteri Yorumları Bu ürünle ilgili ilk yorumu siz yazın
Kargo Ağırlığı376 g
Satışa Sunulduğu İlk Tarih2 Ağustos 2018
  
Garanti ve Destek
Amazon.com.tr İade Politikası: Amazon.com.tr Gönüllü 30 Gün İade Garantisi: Satın almış olduğunuz birçok ürünü, ürünün size teslim edilmesini takip eden 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Gönüllü 30 Gün İade Garantimiz, yasal cayma hakkınızı hiçbir şekilde etkilemez. İstisnalar ve koşullar hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.
 

Ürün Açıklaması

E90 Kaynak çalışma alanındaki malzemelerin, kaynak sırasında sıçrayan malzemelere karşı korunmasını sağlayan sprey üründür. Kusursuz bir kaynak yapımında devamlılık sağlar. Özellikler Kaynak parçacıklarının yapışmasını engelleyici özelliğe sahiptir. Uygulanan bütün yüzeylerde sıçrayan parçaların yapışmasını engeller. Kaynak ağzı parça ve kısımlarını korumak için uygundur. Çözücü uçtuktan sonra yanıcı değildir. Uygulama Alanları Kaynak işlemlerinde, kaynak esnasında sıçrayan parçacıkların kaynak ağzı ve kaynak bölgesi çevresindeki yerlere yapışmasını önler. Kaynak ağzı ve örtülerde. İş araç ve gereçlerinde. Otomatik ve yarıotomatik kaynak kaynak aletlerinde. Kaynak robotlarında.


Müşteri yorumu yok

5 Yıldız (%0) %0
4 yıldız (%0) %0
3 yıldız (%0) %0
2 yıldız (%0) %0
1 yıldız (%0) %0