1.579,00 TL
Kargo BEDAVA: 18 - 21 May Ayrıntılar
Stokta sadece 15 adet kaldı.
İşleminiz güvenli
İnternet alışverişlerinizde güvenliğinizi önemsiyoruz, bu nedenle gerek görüldüğünde bazı işlemler için ödeme aracınızı doğrulamak üzere 3D Secure kontrolünü uyguluyoruz. Daha fazla bilgi
Gönderici Mirfa_Bilisim
Satıcı Mirfa_Bilisim
Gönderici
Mirfa_Bilisim
Satıcı

Amazon A’dan Z’ye Garantisi Hakkında

Amazon A’dan Z’ye Garantisi, üçüncü taraf bir satıcı tarafından satılan ürünleri satın aldığınızda sizi korur. Garantimiz, ürünlerinizin hem zamanında teslimini hem durumunu kapsamaktadır.
Tüm ayrıntılara bakın.
Amazon'daki Diğer Satıcılar
1.599,00 TL
Kargo BEDAVA
Satıcı: Erka teknik
1.799,00 TL
Kargo BEDAVA
Satıcı: Alp Bilgisayar ve Yazılım
Satış yapmak mı istiyorsunuz?

Anker Eufy RoboVac 11S Yüksek Emişli Akıllı Robot Süpürge, HEPA Filtreli

5 yıldız üzerinden 4,7 6 değerlendirme

Fiyat: 1.579,00 TL
Fiyatlara KDV dahildir.

Satın alımınızı artırın

Marka Anker
Pil Hücresi Bileşimi NiMH
Piller Dahil mi? Evet
Ürün Boyutları UxGxY 45 x 45 x 14 santimetre
Ürün Ağırlığı 1.4 Kilogram

Bu ürün hakkında

  • Yüksek emiş gücü
  • Üçlü filtre sistemi
  • Büyük toz haznesi

Şununla satın alın:

  • Anker Eufy RoboVac 11S Yüksek Emişli Akıllı Robot Süpürge, HEPA Filtreli
  • +
  • eufy by Anker RoboVac 30 robot süpürge
Toplam fiyat: 7 079,00 TRY
Seçilen öğeleri birlikte satın alın

Ürün Bilgileri

Teknik Ayrıntılar

Ek Bilgiler

Ürün Açıklaması

Ürün Açıklaması

Yüksek Emiş Gücü RoboVac 11S, 1300Pa'lık emiş gücü ile kiri ve tozu kolayca temizler. Gözle görülür bir temizlik saplar

Setin İçeriği:

RoboVac 11S, uzaktan kumanda, şarj ünitesi,Adaptör, temizleme aparatı, filtre, 4 adet yan fırça,


Üreticiden

Anker Eufy RoboVac 11S HEPA Filtreli Yüksek Emişli Akıllı Robot Süpürge

Gelişen teknoloji sayesinde gündelik ev işleri oldukça kolaylaşıyor. Anker Eufy RoboVac 11S HEPA filtreli yüksek emişli akıllı robot süpürge modeli ev süpürme sürecini son derece zahmetsiz hâle getiren bir ürün olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Akıllı süpürge evi süpürürken kullanıcıya farklı işlerle uğraşmak ya da sevdikleri ile vakit geçirmek için çok daha fazla zaman kalıyor. Üstün emiş gücü özelliği ile süpürme işlemi derinlemesine yapılabiliyor ve özel tasarımı dar alanlara ulaşabilmesini mümkün kıldığından mobilya altı gibi alanlar dahi detaylı biçimde temizlenebiliyor. Bu teknolojik süpürge kullanıcıların temizlik ihtiyacını en iyi biçimde karşılayacak niteliklerden güç alıyor. Kullanıcı aktif olarak temizlik yapmadığı hâlde temizleme işlemi gerçekleştiriliyor, bu ise konforu doğrudan artırıyor. Geleneksel temizlik anlayışının ötesine geçen ve temizliğe yeni bir anlam katan ürünün, performansı ve işlevselliği göz önüne alındığında uygun bir fiyatlandırma ile tüketicinin karşısına çıktığını söylemek mümkün oluyor.

Anker Eufy RoboVac 11S ile Üç Boyutlu Temizlik ve Üstün Performans

Akıllı temizlik robotu tek bir tuş ile tüm evi temizleme olanağı sunuyor. Üründe iki adet yan fırçayla beraber bir adet de yuvalama fırçası bulunuyor. Zorlayıcı kirleri yumuşatan ve vakumlanmasını sağlayan bu fırçalar temizliğin etkili biçimde gerçekleşmesini sağlayacak noktalarda yer alıyor. Robotun akıllı ve kompakt yapısı zorlu alanlara ulaşabilmesini ve buraları detaylı biçimde temizlemesini mümkün kılıyor. Yanlarda yer alan fırçalar temel olarak zor ulaşılan kenar, köşe ve dip kısımların temizlenmesini sağlıyor. Süpürgenin sahip olduğu 1000Pa emiş gücü inatçı kirlerin kapsamlı ve etkili biçimde gevşetilmesini ve çıkarılmasını sağlıyor. Toplanan bu kirler ise toz toplayıcısına vakumlanıyor ve buraya hapsediliyor. Yüksek emiş gücü özelliğine sahip olan süpürge, yüksek kapasiteli pil ömrü ile birlikte 2 saate yakın nitelikli hizmet sunabiliyor. Anker Eufy RoboVac 11S HEPA filtreli yüksek emişli akıllı robot süpürge modelleri 3 farklı temizleme modu ile işlevsel bir kullanım alanı da yaratıyor. Edge (Kenar), Spot (Soft) ve Max (Maksimum) temizleme modları ile temizlenecek zemine uygun opsiyonu seçmek yeterli oluyor.

Fonksiyonelliği Temel Alan Bir Tasarım

Robovac 11S diğer modellere kıyasla 0.5 inç daha küçük olması dolayısıyla daha geniş bir etkinlik alanı sunuyor. Düşük profilli tasarımı mobilyaların altına girmeye çok daha elverişli bir yapı sunuyor. Sehpa, kanepe ve yatak gibi mobilyaların altına erişebilen süpürge böylece kullanıcıyı mobilyaları kaldırma zahmetinden de kurtarıyor. Robot süpürgenin akıllı tasarımı halılara tırmanabilmesini, zeminde rahatlıkla ilerlemesini, önüne çıkan engelleri aşabilmesini ve merdivenlerden düşmemesini sağlıyor. Akıllı robot çarpma ve düşme gibi durumları bertaraf etmek için özel bir sensörden faydalanıyor. Bu sensör yüksekliği algılıyor ve düşme ihtimali varsa bunu fark ederek önlüyor. RoboVac süpürgenin üzerinde bulunan cam kapak tasarımı çizilmelere karşı koruma sağlıyor; uzun süre eskimeden kullanma avantajı da böylece kullanıcıya sunulmuş oluyor. RoboVac; fiziksel yapısı, özel modları, sensörleri ve yüksek emiş gücü başta olmak üzere pek çok yenilikçi özelliği ile temizlik işlemlerini kendi başına son derece iyi şekilde gerçekleştirebiliyor.

Müşteri Yorumları

5 yıldız üzerinden 4,7
4,7 / 5 yıldız
6 genel puan
5 Yıldız
%66
4 yıldız
%34
3 yıldız 0% (%0) %0
2 yıldız 0% (%0) %0
1 yıldız 0% (%0) %0
Puanlar nasıl hesaplanır?

Şu ülkeden en iyi değerlendirmeler: Türkiye

Türkiye’de 25 Temmuz 2019 tarihinde değerlendirildi
Doğrulanmış Alışveriş
Türkiye’de 4 Ağustos 2019 tarihinde değerlendirildi
Doğrulanmış Alışveriş
Türkiye’de 30 Aralık 2020 tarihinde değerlendirildi
8 kişi bunu faydalı buldu
Kötüye kullanımı bildir
Türkiye’de 12 Nisan 2019 tarihinde değerlendirildi
10 kişi bunu faydalı buldu
Kötüye kullanımı bildir
Türkiye’de 23 Mayıs 2019 tarihinde değerlendirildi
4 kişi bunu faydalı buldu
Kötüye kullanımı bildir