₺542,13
Kargo BEDAVA: 21 May - 2 Haz Ayrıntılar
Stokta var.
Yurtdışından gönderilir. Ayrıntılar

Yurtdışından gelen gönderiler

Yurtdışından gelen gönderiler için, gümrük ve ithalat masrafları sizin adınıza ödenir. Ek bir ödeme yapmanıza gerek yoktur.
Sepetinizdeki yurtdışından gönderilen ürünün ithalatçısı, dağıtıcısı, satıcısı veya yayınlayanı Amazon Turkey değildir. Dolayısıyla, ithalatçı ve nihai kullanıcı olarak gümrük işlemlerinizin yapılabilmesi için TC kimlik numaranıza ihtiyaç duyulmaktadır. Detaylı bilgiye Gizlilik Bildirimi’nden ulaşabilirsiniz.

İşleminiz güvenli
İnternet alışverişlerinizde güvenliğinizi önemsiyoruz, bu nedenle gerek görüldüğünde bazı işlemler için ödeme aracınızı doğrulamak üzere 3D Secure kontrolünü uyguluyoruz. Daha fazla bilgi
Gönderici Vinumar
Satıcı Vinumar
Gönderici
Vinumar
Satıcı

Amazon A’dan Z’ye Garantisi Hakkında

Amazon A’dan Z’ye Garantisi, üçüncü taraf bir satıcı tarafından satılan ürünleri satın aldığınızda sizi korur. Garantimiz, ürünlerinizin hem zamanında teslimini hem durumunu kapsamaktadır.
Tüm ayrıntılara bakın.
Satış yapmak mı istiyorsunuz?

BESPORTBLE 1 Set Garaj Depolama Yardımcı Kancaları Duvara Monte Garaj Askısı Düzenleyici Metal Kanca Askıları Merdiven Aleti Sandalye Hortumu için


Fiyat: ₺542,13
Fiyatlara KDV dahildir.

Satın alımınızı artırın

  • Garaj saklama kancalarımız özellikle katlanır sandalyeler, teleskop merdivenleri, bahçe hortumları, kar küreği vb. gibi ağır eşyaları taşımak için idealdir.
  • Gladyatör garaj kancaları Sabit monte edilmiştir, kolay düşmez. Matkap, torba, hortum vb. gibi diğer eşyaları saklamak için uygundur.
  • Garaj için yardımcı kancalar Her türlü enkaz depolamayı amaçlar, dağınık bir eve veda edin.
  • garaj merdiveni depolama Bu ürün, yüksek taşıma kapasitesi olan kalın bir asma kancasıdır, birinci sınıf demir malzemeden üretilmiştir.
  • Garaj çift kanca askısı dayanıklı ve sağlam demir malzemeden üretilmiştir.

Ürün Bilgileri

Teknik Ayrıntılar

Ek Bilgiler

Ürün Açıklaması

Açıklama

Garaj saklama kancalarımız aletleri, özellikle katlanır sandalyeler, teleskopik merdivenler, bahçe hortumları, kar küreği vb. ağır nesneleri tutmak için mükemmeldir, garajınızı temiz ve temiz bir alana dönüştürür. Eğer bir alet organizasyonu arıyorsanız ev garajınızı veya kulübenizi düzenlemek için olmazsa olmaz! Babalar Günü için harika bir hediye veya birisi için yeni eve taşınma hediyesi!

Özellikler

Renk: Siyah.
Malzeme: Demir.
Boyut: 19,00X16,00X6,90 cm/7,47X6,29X2,71 inç.
- Garaj çift kanca askısı demir malzemeden üretilmiştir, dayanıklı ve sağlamdır.
- Bu ürün yüksek taşıma kapasitesine sahip kalın bir asma kancasıdır.
- Garaj saklama kancalarımız aletleri, özellikle katlanır sandalyeler, teleskop merdiveni, bahçe hortumları, kar küreği vb. gibi ağır iş eşyaları tutmak için harikadır.

Paket İçeriği

1 set x saklama kancası

Müşteri Yorumları

5 Yıldız (%0) %0
4 yıldız (%0) %0
3 yıldız (%0) %0
2 yıldız (%0) %0
1 yıldız (%0) %0
Puanlar nasıl hesaplanır?

Müşteri yorumu yok