₺30,95
Stokta var.
₺30,95 + Kargo BEDAVA
Teknik Mağaza tarafından satılır ve gönderilir. Daha fazla bilgi, hüküm ve koşullar, firma künyesi ve cayma hakkı için lütfen satıcının adına tıklayın.

Amazon A’dan Z’ye Garantisi Hakkında

Amazon A’dan Z’ye Garantisi, üçüncü taraf bir satıcı tarafından satılan ürünleri satın aldığınızda sizi korur. Garantimiz, ürünlerinizin hem zamanında teslimini hem durumunu kapsamaktadır.
Tüm ayrıntılara bakın.

Satış yapmak mı istiyorsunuz? Amazon'da sat

Ceresit Köpük 750 ML CS360


Fiyat: ₺30,95
Fiyatlara KDV dahildir.
  • Çevre açısından tehlike yaratmayan, itici gazlar ve poliüretan prepolimer içeren, tek komponentli, nemle kürleşen poliüretan köpüktür.
  • Kapı ve pencere kasalarının sabitleştirilmesinde ve boşlukların doldurulmasında, elektrik tesisatlarının, sıcak ve soğuk su borularının izolasyonunda, büyük çatlak ve boşlukların kapatılmasında kullanılır.
  • Polietilen, polipropilen, silikon ve teflon hariç birçok inşaat malzemesine yapışır.
  • Sertleşen köpük kesilebilir, zımparalanabilir, üzerine harç sürülebilir ve boyanabilir. Alev almayı geciktirici özellikte.
  • Her türlü hava şartına ve buhara dayanıklı. Isı kaybını engeller.
Daha fazla ürün bilgisi

Ürün Bilgileri

Teknik Ayrıntılar
Parça Numarası 980497
Üretici Referansı980497
MenşeiTürkiye
Boyut750ML
  
Ek Bilgiler
ASINB07DMHJWC5
Müşteri Yorumları Bu ürünle ilgili ilk yorumu siz yazın
Amazon Çok Satanlar Sıralaması Yapı Market kategorisinde 12.912. sırada (Yapı Market kategorisindeki En Popüler 100 Ürünü göster)
Satışa Sunulduğu İlk Tarih9 Haziran 2018
  
Garanti ve Destek
Amazon.com.tr İade Politikası: Amazon.com.tr Gönüllü 30 Gün İade Garantisi: Satın almış olduğunuz birçok ürünü, ürünün size teslim edilmesini takip eden 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Gönüllü 30 Gün İade Garantimiz, yasal cayma hakkınızı hiçbir şekilde etkilemez. İstisnalar ve koşullar hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.
 

Ürün Açıklaması

Kapı ve pencere kasalarının sabitlenmesinde, elektrik tesisatlarının, sıcak ve soğuk su borularının yalıtımında, büyük çatlak ve boşlukların doldurulmasında kullanılır. Yapıştırma, dolgu ve yalıtım amaçlı kullanılabilir. Bir çok yapı malzemesine yapışır (Polietilen, poliproplen, silikon ve PTFE hariç). Sertleşen köpük kesilebilir, zımparalanabilir, üzerine harç sürülebilir ve boyanabilir. Her türlü hava şartına ve buhara dayanıklıdır. Isı yalıtım özelliği ile ısı kaybını önler.    Marka Ceresit Yoğunluk 22 ± 3 g/l Çalışma Sıcaklığı +5 C İle +30 C Arasında Kabuk Bağlama Süresi Yaklaşık 10 Dakika Kesme Mukavemeti 5 N/cm2 (DIN 53427) Sıkıştırma Mukavemeti 5 N/cm2 (DIN 53420) Kesilebilme Süresi 15 - 25 Dakika Isıl İletkenlik 0.03 W/mK


Müşteri yorumu yok

5 Yıldız (%0) %0
4 yıldız (%0) %0
3 yıldız (%0) %0
2 yıldız (%0) %0
1 yıldız (%0) %0