₺17,60
Stokta var.
₺17,60 + Kargo BEDAVA
CosferStore tarafından satılır ve gönderilir. Daha fazla bilgi, hüküm ve koşullar, firma künyesi ve cayma hakkı için lütfen satıcının adına tıklayın.

Amazon A’dan Z’ye Garantisi Hakkında

Amazon A’dan Z’ye Garantisi, üçüncü taraf bir satıcı tarafından satılan ürünleri satın aldığınızda sizi korur. Garantimiz, ürünlerinizin hem zamanında teslimini hem durumunu kapsamaktadır.
Tüm ayrıntılara bakın.

Satış yapmak mı istiyorsunuz? Amazon'da sat

Cosfer 3 lü Hafif-Orta-Sert Direnç Seviyeli Pilates Bandı Seti PB120-75

5 yıldız üzerinden 5,0 1 değerlendirme

Fiyat: ₺17,60
Fiyatlara KDV dahildir.
  • Cosfer 3 lü Hafif-Orta-Sert Direnç Seviyeli Pilates Bandı Seti PB120-75

Ürün Açıklaması

Cosfer 3 Lü Plates Bandı Pilates Lastiği Cosfer CSF-PLO 120 X 7,5 cm Üç lü Pilates Bandı Cosfer 3 Lü Pilates Banatı Plates Bant Pilates Lastigi Bu pilates bant seti; 3 farklı sertlik ve dirençte pilates bandı içermektedir. Cosfer Pilates Bantlarının Sertlik Dereceleri : Hafif Direnç - Sert ( Light Tension ) Orta Direnç - Sert ( Medium Tension ) Yüksek Direnç - Sert ( Heavy Tension ) Sertlik derecesi, direnç seviyesini ifade etmektedir. Cosfer Pilates bandı; ayak parmağından başımıza kadar vücudun tüm kas gruplarının hareket etmesini sağlayan, vücudu geliştiren, dengede tutan ve sağlamlaştıran, minimum hareket ile vücudumuzun maksimum performansını sağlayan kişisel kullanım ve hafif jimnastik ürünüdür. Son zamanların en gözde sporu pilatesi evinizde yapmak için gerekli ürünlerden biridir. Pilates egzersizlerine ek olarak kullanılabildiği gibi, aerobik ve diğer spor çalışmaları öncesi kasları ısıtmak için mükemmel bir yardımcıdır. Cosfer Pilates Bantlarının Özellikleri : - 1 adet pilates bant - Hafif direnç - sertlik ( light tension ) düzeyindedir. - 120 cm 7,5 cm 0,35 mm ebatlarındadır. - Pilates yapmaya başlarken hafif sertlikte olan bant kullanılması uzmanlarca tavsiye edilmektedir. - 1 adet pilates bant - Orta direnç - sertlik ( medium tension ) düzeyindedir. - 120 cm 7,5 cm 0,50 mm ebatlarındadır. - Hafif sert olan bandın kullanılmasının ardından orta sert bandın kullanılması vücut sağlığınız açısından uzmanlarca önerilmektedir. - 1 adet pilates bant - Yüksek sertlik ? yoğun direnç ( heavy tension ) düzeyindedir. - 120 cm 7,5 cm 0,65 mm ebatlarındadır. - Pilates sporunu yapmaya başlayıp vücudunuz ısınmadan yüksek sertlikte olan bandın kullanılmaması uzmanlarca önemle belirtilmektedir. Cosfer markası ile Pilatesin bütün çeşitlerine sahip olabilirsiniz?


Ürün Bilgileri

Teknik Ayrıntılar
MarkaCosfer
  
Ek Bilgiler
Ürün Ağırlığı
Üretici Referansıaeb92
ASINB07G79LPPL
MenşeiTürkiye
Satışa Sunulduğu İlk Tarih22 Eylül 2018
Müşteri Yorumları
Amazon Çok Satanlar Sıralaması Spor ve Outdoor kategorisinde 54. sırada (Spor ve Outdoor kategorisindeki En Popüler 100 Ürünü göster)
  
Garanti ve Destek
Amazon.com.tr İade Politikası: Amazon.com.tr Gönüllü 30 Gün İade Garantisi: Satın almış olduğunuz birçok ürünü, ürünün size teslim edilmesini takip eden 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Gönüllü 30 Gün İade Garantimiz, yasal cayma hakkınızı hiçbir şekilde etkilemez. İstisnalar ve koşullar hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.
 

Müşteri Yorumları

5 yıldız üzerinden 5,0
5 / 5 yıldız
1 müşteri değerlendirmesi
5 Yıldız
%100
4 yıldız 0% (%0) %0
3 yıldız 0% (%0) %0
2 yıldız 0% (%0) %0
1 yıldız 0% (%0) %0
Amazon yıldız derecelendirmelerini nasıl hesaplar?

1 müşteri yorumu

9 Ocak 2020
Doğrulanmış Alışveriş
Bir kişi bunu faydalı buldu
Görüş Kötüye kullanımı bildir