₺24,50
Stokta var.
₺24,50 + Kargo BEDAVA
2M-Gıda tarafından satılır ve gönderilir. Daha fazla bilgi, hüküm ve koşullar, firma künyesi ve cayma hakkı için lütfen satıcının adına tıklayın.

Amazon A’dan Z’ye Garantisi Hakkında

Amazon A’dan Z’ye Garantisi, üçüncü taraf bir satıcı tarafından satılan ürünleri satın aldığınızda sizi korur. Garantimiz, ürünlerinizin hem zamanında teslimini hem durumunu kapsamaktadır.
Tüm ayrıntılara bakın.

Satış yapmak mı istiyorsunuz? Amazon'da sat

ESPRESSOMM® BLACK KAPSÜL KAHVE (10 ADET) - NESPRESSO® UYUMLU*


Fiyat: ₺24,50
Fiyatlara KDV dahildir.
  • 1 kutu (10 Adet)
  • Sertlik derecesi : 8/10
  • Yerli üretim, TAPTAZE !
  • %100 Arabica kahve çekirdeğinden üretilmiştir
  • NESPRESSO makineleri ile uyumludur*

Ürün Bilgileri

Teknik Ayrıntılar
Marka ESPRESSOMM
Ürün Ağırlığı54,4 g
MenşeiTürkiye
  
Ek Bilgiler
ASINB07QZLM45M
Müşteri Yorumları Bu ürünle ilgili ilk yorumu siz yazın
Kargo Ağırlığı200 g
Satışa Sunulduğu İlk Tarih19 Nisan 2019
  
 

Ürün Açıklaması

ESPRESSOMM BLACK KAPSÜL KAHVE (10 ADET). NESPRESSO makineleri ile uyumludur*. Espressomm BLACK (Sertlik derecesi: 8/10). Brezilya ve Orta Amerika'nın seçilmiş en iyi arabica kahve çekirdeklerinin harmanlanmasıyla oluşturulmuş, orta gövdeli, düşük asiditeli, yoğun kakao, fındık ve ceviz aromaları barındıran, içiminde şeftali ve kayısı tatları alabileceğiniz, güçlü karakterli ve yoğun kremalı bir kahvedir. (%100 Arabica). Kapsül kahvelerimiz İstanbul'da kendi tesislerimizde üretiliyor olup, muhtemelen Türkiye'de alabileceğiniz en taze kapsül kahve olacaktır. İddia ediyoruz ki kahvelerimizdeki bu tazeliği fincanınızda hissedeceksiniz ! Müşterilerimiz İçin Ek Bilgiler : - Kahve ürünlerimizin tamamını kendi tesisimizde üretmekte ve paketlemekteyiz. - Kullanmış olduğumuz kahve harmanları, İtalya'da 20 yıldır kullanılan ve en çok beğenilen kahve harmanlarıdır. - Kahvelerimizi, dünyaca tanınmış İtalyan espresso kahve kavurma reçetelerine göre, medium-dark profillerinde kavuruyoruz. - Günlük olarak kahve kavuruyor ve ürünlerimizin üretimini, siz müşterilerimizin siparişlerine göre ayarlıyoruz. Mümkün olabildiğince raflarımızda bitmiş mamül tutmamaya çalışıyoruz. Kahve üretici bir firma olarak, üretimde en önem verdiğimiz konu, gönderimi yapılan kahvelerin TAPTAZE olmasıdır. - 20 yılın üzerinde Almanya'da sahip olduğumuz gıda imalatı tecrübemizi ülkemize taşıyarak, özellikle "yerli kapsül kahve imalatı" hedefi ile kurulmuş bir firmayız. Kapsül kahve imalatındaki bütün süreçler kendi tesisimizde tamamlanmakta olup, dışarıdan herhangi bir ara mamül almamaktayız. - Üretmiş olduğumuz kapsül kahvelerimizde herhangi bir katkı malzemesi bulunmamaktadır ve %100 kahve çekirdekleri ile üretilmektedir. - Kahve makinelerimizin 2 yıl garantisi olup, bütün ürünlerimiz resmi faturalı olarak gönderilmektedir. Teşekkür ederiz, 2M-Gıda. !!! * NESPRESSO üçüncü bir tarafın markasıdır ve 2M İçecek ve Gıda A.Ş. ile hiçbir bağlantısı yoktur.


Müşteri yorumu yok

5 Yıldız (%0) %0
4 yıldız (%0) %0
3 yıldız (%0) %0
2 yıldız (%0) %0
1 yıldız (%0) %0