₺79,00
Stokta sadece 5 adet kaldı.
₺79,00 + Kargo BEDAVA
Protein34 tarafından satılır ve gönderilir. Daha fazla bilgi, hüküm ve koşullar, firma künyesi ve cayma hakkı için lütfen satıcının adına tıklayın.

Satış yapmak mı istiyorsunuz? Amazon'da sat

Hardline L-Karnitin Sıvı 1000 Ml Limon Aromalı


Fiyat: ₺79,00
Fiyatlara KDV dahildir.
₺79,00 başlangıç fiyatıyla 2 adet yeni ürün 
  • Hardline L-Karnitin Sıvı 1000 Ml (Limon)

Ürün Açıklaması

Hardline L-Karnitin Sıvı 1000 ML Hardline L-Karnitin Sıvı 1000 ML servis başına 1000 ml carnitine'e ilave 200 mg Taurin ile desteklenmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. L-Larnitine likit Taurin ile beraber antrenman öncesi enerji seviyesinin yükseltilmesine destek olarak formüle edilmiş sıvı formda üretilip satışa sunulmuş gıda takviyesidir. Karnitin bir amino asittir ve genellikle karaciğerinizde ve böbreklerinizdeki lisin ve metionin amino asitlerinden yeterince sentez yaparsınız. Günlük gereksinimleriniz için yeterince sentezlediğiniz için, karnitin esas amino olarak sınıflandırılmaz. Carnitine, et ve süt de dahil olmak üzere tüm komple protein kaynaklarında bulunur. Carnitine, vücudunuzdaki çeşitli hücresel yapılardaki enerji için yağların taşınmasını ve parçalanmasını düzenlemede gereklidir. L-karnitin, doğal olarak oluşan bir amino asit türevi olup, çoğunlukla bir kilo kaybı takviyesi olarak alınır. Hardline L-Karnitinlikit içeriğinde bulunan 200 Mg Taurin sayesinde kas gücünüzün artmasına ve kas yıkımının engellenmesine de destek olması için formüle edilmiştir.


Ürün Bilgileri

Teknik Ayrıntılar
Piller Kutuya Dahil mi?Hayır
MarkaHardline
  
Ek Bilgiler
Ürün Ağırlığı
ASINB00L0D9FC0
Satışa Sunulduğu İlk Tarih18 Ekim 2018
Müşteri Yorumları Bu ürünle ilgili ilk yorumu siz yazın
Amazon Çok Satanlar Sıralaması Spor ve Outdoor kategorisinde 1.076. sırada (Spor ve Outdoor kategorisindeki En Popüler 100 Ürünü göster)
  
Garanti ve Destek
Amazon.com.tr İade Politikası: Amazon.com.tr Gönüllü 30 Gün İade Garantisi: Satın almış olduğunuz birçok ürünü, ürünün size teslim edilmesini takip eden 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Gönüllü 30 Gün İade Garantimiz, yasal cayma hakkınızı hiçbir şekilde etkilemez. İstisnalar ve koşullar hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.
 

Müşteri yorumu yok


Bu ürünü incele

Düşüncelerinizi diğer müşteriler ile paylaşın