Şu anda mevcut değil.
Bu ürünün tekrar stoklara girip girmeyeceğini bilmiyoruz.

Satış yapmak mı istiyorsunuz? Amazon'da sat

W500 Kronometreli Koşu Saati


Şu anda mevcut değil.
Bu ürünün tekrar stoklara girip girmeyeceğini bilmiyoruz.
  • Kronometre arka plan aydınlatması alarm tarih.
  • Koçluk 4 ayrı zamanlı geri sayım sayacı sayesinde antrenmanlarınızı programlayın.
  • Su geçirmezlik yüzmek ıçin uygundur (5 atm veya 50 m).
  • Düğmeleri su altında kullanılabilir.
  • Görülebilirlik spor sırasında görünürlük sağlayan büyük rakamlar.

Ürün Açıklaması

ANTREMAN VERİLERİ 1100 sn.SUYA DAYANIKLILIK Havuz (klor) deniz (tuz) suyuna ve tere karşı dayanıklıdır.TAKMA ÇIKARMA KOLAYLIĞI Özel sürgü sistemi sayesinde kayışı kolayca (aletsiz) değiştirilebilir.KULLANIMI KOLAYDIR Ekran üzerinde bulunan piktogramlar ile ayarlama kolaylığı sağlar.TEKNİK BİLGİLER KRONOMETRE 1100 saniye kesinliğine sahip kronometre İNTERVAL MODU SAYESİNDE PERFORMANSINIZI ARTIRIN Bu özellik sayesinde interval bir antrenmanı 4 ayrı zamanla kolayca programlayabilirsiniz: 1. Zaman: 15 dakikalık ısınma 2. Zaman: 30 saniyelik antrenman 3. Zaman: 30 saniyelik dinlenme Tekrar: 10 4. Zaman: 10 dakikalık rahatlama 5 ATM SU SIZDIRMAZLIK 5 atm (50 m) su sızdırmazlık özelliğine sahip bu saatin yüzme antrenmanlarınızda su altında kullanabileceğiniz bir düğmesi bulunmaktadır.SWIP SİSTEMİ Özel bir sabitleme sistemi olan SWIP SİSTEMİ ile hiçbir yardımcı alete ihtiyaç duymaksızın saatinizin kayışını değiştirebilirsiniz.Kayışı yana doğru kaydırarak çıkarabilir veya takabilirsiniz.Dalgalı tasarıma sahip sabitleme sistemi kayışın dayanıklı ve güvenli biçimde takılmasını sağlar.İsteğe bağlı STRAP M (veya SWIP strap) kayışlar W500M SWIP W500+M SWIP W700XC M SWIP A300M SWIP A300+ M SWIP SWIP DİJİTAL M SWIP ANALOG M ve X-Cross 400 M modelleri ile uyumludur.


Ürün Bilgileri

Teknik Ayrıntılar
Piller Kutuya Dahil mi?Hayır
MarkaKajenji
  
Ek Bilgiler
Ürün Ağırlığı
Kargo Ağırlığı81,6 g
Üretici Referansı1111
ASINB01686ZHHU
Satışa Sunulduğu İlk Tarih27 Eylül 2018
Müşteri Yorumları Bu ürünle ilgili ilk yorumu siz yazın
Amazon Çok Satanlar Sıralaması Spor ve Outdoor kategorisinde 12.438. sırada (Spor ve Outdoor kategorisindeki En Popüler 100 Ürünü göster)
  
Garanti ve Destek
Amazon.com.tr İade Politikası: Amazon.com.tr Gönüllü 30 Gün İade Garantisi: Satın almış olduğunuz birçok ürünü, ürünün size teslim edilmesini takip eden 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Gönüllü 30 Gün İade Garantimiz, yasal cayma hakkınızı hiçbir şekilde etkilemez. İstisnalar ve koşullar hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.
 

Müşteri yorumu yok

5 Yıldız (%0) %0
4 yıldız (%0) %0
3 yıldız (%0) %0
2 yıldız (%0) %0
1 yıldız (%0) %0