Satış yapmak mı istiyorsunuz?

Relax Kitchen Su Tasarruflu 2 Kademeli Musluk Başlığı

5 yıldız üzerinden 4,1 9 değerlendirme

  • RelaxKitchen’da 302 adet mikro delik mevcuttur.
  • Metal plakası 304 paslanmaz çelikten üretilmiştir.
  • Yaklaşık %40 SU TASARRUFLU Relax Kitchen hem bütçenizi, hem de 7,1 PH değeri ile içme suyu kalitesinde su kullanmanızı sağlar.
Daha fazla ürün bilgisi

Ürün Bilgileri

Teknik Ayrıntılar

Ek Bilgiler

Garanti ve Destek

Amazon.com.tr İade Politikası:Amazon.com.tr Gönüllü 30 Gün İade Garantisi: Satın almış olduğunuz birçok ürünü, ürünün size teslim edilmesini takip eden 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Gönüllü 30 Gün İade Garantimiz, yasal cayma hakkınızı hiçbir şekilde etkilemez. İstisnalar ve koşullar hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Ürün Açıklaması

RELAX KITCHEN TASARRUFLU ARITMALI MUSLUK BAŞLIĞI Su’dan, zaman ve enerjiden tasarruf… Yenilikçi, akıllı ve etkileyici bir ürün… Mafsallı oynar başlığı ile kolay kullanım sağlıyor. Su fonksiyon düğmesiyle ister nokta vuruşu, ister yağmurlama ister aynı anda her ikisini de birlikte yapabilirsiniz. Benzerlerinden ve taklitlerinden sakının. Üzerinde güvenli ve original ürün hologramı bulunmayan ürünlere asla itibar etmeyin! Temizlenecek yüzeyin yapısına göre ayarlayabilirsiniz. Mükemmel bir sızdırmazlık. En güçlü su çıkışına rağmen bir damla suyu sağa sola sıçratmayan sihirli musluk başlığı. Artık tükettiğiniz meyvelerin, sebzelerin temizliğinden kesinlikle emin olabilirsiniz. Dahası yaptığınız temizlikten emin olacaksınız. Temizlenecek yüzeyleri saniyede bloke eder. RelaxKitchen’da 302 adet mikro delik mevcuttur. Metal plakası 304 paslanmaz çelikten üretilmiştir. RelaxKitchen Adeta waterjet gibidir. Saniyeler içinde en az suyla en etkili temizliği Yapar. Bir milimin onda üç çapında ki mikro gözenekleri sayesinde %100 ETKİLİ , daha hızlı, daha ekonomik. Relax Kitchen Nokta vuruşu yaparak meyve ve sebzelerin üzerinde kalan ilaç, kir, toz veya tortuları söker atar. Kıvırcık, marul, karnabahar gibi sebzelerin katmanları arasındaki kalıntıları bile söker atar. Bugüne kadar harcadığınız onca suya rağmen temizliğinden bir türlü emin olamadığınız meyve ve sebzeler şimdi %100 daha hijyenik, daha güvenli ve harcadığınız su daha az !!! Yaklaşık %40 SU TASARRUFLU Relax Kitchen hem bütçenizi, hem de 7,1 PH değeri ile içme suyu kalitesinde su kullanmanızı sağlıyor. Bünyesindeki mineral taşlar ile hijyen ve filtrasyon sağlıyor. Sudaki kireç oranını minimize eder. En az 10 yıl kullanabilirsiniz. RelaxKitchen’ı temizlemek çok kolay. Tüm parçaları sırasıyla söküp, temizledikten sonra tekrar yerine monte edebilirsiniz. Bulaşık yıkama ve durulama için Relax Kitchen’ı deneyin. Kronometreyi başlatın. Temizliğin süresi yarı yarıya kısalırken, durulama kalitesinin iki katına çıktığını sizde görün. RELAX KITCHEN MUSLUK başlığı sayesinde; Zamandan tasarruf, Sudan tasarruf ve enerjiden tasarruf edeceksiniz. ………………………………………………………………………………… Şimdi arkanıza yaslanın ve DUYACAKLARINIZA İNANIN. Relax Shower ve Relax Kitchen duble bir kampanyaya imza atıyor. Duble tasarruf. Su tüketiminin en yoğun olduğu banyo ve mutfakların sağlık, hijyen ve tasarruf sihirbazı RELAX SHOWER DUŞ BAŞLIĞI ve RELAX KITCHEN MUSLUK BAŞLIĞI paket kampanya avantajı ile kapınıza gelsin. “Süzgeç plakası 304 paslanmazdan üretilmiştir”. “Relax Kitchen standart muslukların tamamına uyumludur”.

Müşteri Yorumları

5 yıldız üzerinden 4,1
4,1 / 5 yıldız
9 genel puan
5 Yıldız
%43
4 yıldız
%39
3 yıldız 0% (%0) %0
2 yıldız
%18
1 yıldız 0% (%0) %0
Puanlar nasıl hesaplanır?

Şu ülkeden en iyi değerlendirmeler: Türkiye

Türkiye’de 11 Ocak 2020 tarihinde değerlendirildi
Doğrulanmış Alışveriş
2 kişi bunu faydalı buldu
Kötüye kullanımı bildir
Türkiye’de 28 Mart 2020 tarihinde değerlendirildi
Doğrulanmış Alışveriş
Bir kişi bunu faydalı buldu
Kötüye kullanımı bildir
Türkiye’de 21 Mayıs 2020 tarihinde değerlendirildi
Doğrulanmış Alışveriş
Türkiye’de 21 Nisan 2020 tarihinde değerlendirildi
Doğrulanmış Alışveriş
Türkiye’de 21 Nisan 2021 tarihinde değerlendirildi
Doğrulanmış Alışveriş