Lotto DELTA SHORT PL Erkek Şort

5 yıldız üzerinden 4,0 1 değerlendirme

Fiyat: ₺42,00 - ₺82,95 ve Bazı beden ve renklerde ücretsiz iade mümkündür.
 • Ürünün iade politikasını görmek için Beden seçin
Fiyatlara KDV dahildir.
Beden Tablosu
Çok Renkli (BEYAZ 00)
 • Yüksek kaliteli malzemeden üretilmiştir
 • Şık tasarım
 • Materyal: %100 Polyester
 • Yıkama talimatı: Çamaşır Makinesinde Yıkama - Soğuk (30° maks.)
Satın almak için Boyut seçin

Ürün Açıklaması

Spor ve günlük yaşantınızda rahatlıkla uyum sağlayacak dizaynı ve kumaş kalitesi ile spor şıklığı yaşamanızı sağlayacaktır.


Üreticiden

Lotto, performans ve günlük sportif giyimin İtalyan ismi, bu kulvarındaki koşusuna 1973 yılında, İtalya'nın Montebelluna kentinde başladı. Önce tenis ayakkabısı alanında uzmanlaştı. Ardından futbol, basketbol, voleybol, tekstil ve aksesuar ürünlerini de ürün gamına ekleyerek tam konseptli bir spor markasına dönüştü.

Kurucularının isminin son kısmından doğan Lotto markası, günümüzde spor dünyasında teknolojik araştırma ve yenilikçi dizaynları ile hatırlanan bir marka haline gelmiştir. Çift lozanga olarak adlandırılan logo şekli, birbirine yapışık futbol ve tenis sahalarını temsil eder ki bu simgeler şirketin aktif sporlarını temel alan bakış açısını temsil eder. Lotto logosu 1973 yılında yaratılmıştır. O yıllardan bugüne kadar, marka imajının sürekliliğinin sağlanması ve maksimum tanınırlılık için logo üzerinde çok az düzeltme yapılmıştır.

Geçmişi;

1980'li yıllar, markanın yıldızının parladığı yıllar oldu; Tenis ve futbolda, ismi dünya kamuoyunca kabul görmüş, Boris Backer, Martina Navratilova, Ruud Gullit gibi profesyonellerle, ürün geliştirme ve tanıtım anlamında yapılan işbirlikleri markanın ismini, uluslararası boyutlara taşıdı.

1990'ların başında, Ar-Ge yatırımlarını hızlandıran Lotto, ürünlerinin teknik özelliklerini daha da geliştirdi. Dünya genelinde, sahalarda & kortlarda Lotto'yu tercih eden sporcu sayısı giderek artmaya başladı. Lotto, artık spor dünyasının iyi tanınan global oyuncularından biriydi. Tüketicisinin beğenisini, güvenini kazanmıştı. Bu güvenden alınan güç, günlük giyimde de Lotto imzasının var olma zamanının geldiğini işaret etti ve leisure koleksiyonu hazırlandı. Böylece Lotto artık hem sahaların içinde, hem de dışında kullanıcısının en yakın ortağıydı.

Spor trendlerinin gelişimi, şirketi yeni ürün gruplarını test etmeye ve geliştirmeye yönlendiriyor. Örneğin, Lotto yaratıcı modacı Damir Doma ile işbirliği içinde Milano’daki uluslararası moda podyumunda yürürken bulunabilir. Kapsül koleksiyonu Damir Doma’nın stilistik değerlerini spor giyim markasının mirası ve performans özellikleriyle birleştiriyor.

Günümüzde Lotto, dünya genelinde 110 ülkede;

Lotto bugün, 110 farklı ülkede, Lotto shop mağazalar, performans alanında uzman mağazalar, zincir ve katlı mağazalar gibi birçok noktada ürünlerini dağıtmaktadır. Perakendeciliğin geliştirilmesi için Flagship, cadde ve outlet mağaza sayılarının arttırılmasının dışında, İtalya ve tüm dünyada şu anda fazlasıyla revaçta olan corner ve shop-in-shop mağaza konseptleri de geliştirilmektedir.

Profesyoneller için; kalite, teknolojik donanım, yenilikçilik ve performans, spor giyinmeyi sevenler için ise; İtalyan estetiği, sade şıklık, rahatlık ve dayanıklılık anlamına gelmekte.

Türkiye’de Lotto

Ocak 2000’de Lotto Sport Italia S.P.A ile imzalanan lisansörlük anlaşmasıyla, Linteks Tekstil Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Lotto`nun Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti`ndeki dağıtım ve pazarlama haklarını aldı. Kısa surede Türkiye’nin her bölgesinde, shop in shop, corner ve bayiliklerle çok geniş bir dağıtım kanalı oluşturdu. Son yıllarda da her geçen gün sayısı artarak devam eden franchise’lar ve monobord`lar ile rakipleri arasında sivrilmeye devam etmekte.

Bugün Lotto, dünyada olduğu gibi Türkiye`de de hem profesyonellerin hem de sportif tarzı benimseyenlerin referans markası. Spor tutkusunun alev aldığı her yerde sporcunun yanında yer alan Lotto, Türkiye Futbol Federasyonuna kayıtlı takımların 1/3’ini sponse etmekte ve çok sayıda futbol oyuncusunun da bireysel sponsorluğunu yapmakta.

Futbolda sergilenen bu başarılı işbirliklerinin benzeri teniste de görülmekte: Tenisin Türkiye`deki otorite kurumlardan TED Kulübü ve ENKA Spor Kulübü’nün hocalarıyla, ödüllü oyuncuları 2003'ten bu yana kortlarda Lotto ile mücadele etmekte.

Orta Asya Ülkeleri’nde Lotto

2006 yılının son çeyreğinde Lotto Sport Italia ile yapılan yeni bir anlaşmayla markanın, Orta Asya ülkelerindeki tüm dağıtım ve lisansörlük haklarını Türkiye’ye verildi. 2007 başından bu yana 8 Orta Asya ülkesi; Kazakistan, Azerbaycan, Özbekistan, Kırgızistan, Türkmenistan, Ermenistan, İran ve Afganistan Kazakistan-Almaata’da kurulan ayrı bir organizasyon ve ayrı bir profesyonel ekip ile yönetilmekte.


Ürün Bilgileri

 • Paket Boyutları : 32 x 28.2 x 2.4 cm; 120 gram
 • Satışa Sunulduğu İlk Tarih : 19 Mart 2019
 • Üretici : LOTTO
 • ASIN : B07JDHTGRH
 • Ürün Model Numarası : R4280
 • Kategori : Erkek
 • Amazon Çok Satanlar Sıralaması: Moda Şu kategoride 4.815. sırada: (Moda Şu kategorideki En Popüler 100 Ürünü göster: )
 • Müşteri Yorumları:
  5 yıldız üzerinden 4,0 1 değerlendirme