₺74,99
& Kargo BEDAVA
Teslimat tarihi: 8 - 11 Ara Ayrıntılar
Stokta var.
İşleminiz güvenli
İnternet alışverişlerinizde güvenliğinizi önemsiyoruz, bu nedenle gerek görüldüğünde bazı işlemler için ödeme aracınızı doğrulamak üzere 3D Secure kontrolünü uyguluyoruz. Daha fazla bilgi
Gönderici MFTaksesuar&bilişim
Satıcı MFTaksesuar&bilişim
Gönderici
MFTaksesuar&bilişim


Amazon A’dan Z’ye Garantisi Hakkında

Amazon A’dan Z’ye Garantisi, üçüncü taraf bir satıcı tarafından satılan ürünleri satın aldığınızda sizi korur. Garantimiz, ürünlerinizin hem zamanında teslimini hem durumunu kapsamaktadır.
Tüm ayrıntılara bakın.

Amazon'daki Diğer Satıcılar
₺74,99
Kargo BEDAVA
Satıcı: Bees Vees
₺75,00
Kargo BEDAVA
Satıcı: Teknocool
Satış yapmak mı istiyorsunuz?

M4 Bluetooth Akıllı Bileklik Saat Dijital Ekran Su Geçirmez Titreşimli Universal

M4
5 yıldız üzerinden 3,1 2 değerlendirme

Fiyat: ₺74,99 & Kargo BEDAVA
Fiyatlara KDV dahildir.
    Bu, şunun için uygun: .
  • Model numaranızı girin uygun olduğundan emin olmak için.
  • Tüm gün etkinlik takibi: adımlar, yakılan kalori, kilometre ve kalp atış hızı.
  • Akıllı hatırlatma: çağrı hatırlatma, mesajlaşma itme, sedanter hatırlatma.
  • Daha fazla özellik: telefon arama, uzaktan kamera çekimi, izlemeyi durdur.
  • Sürekli nabız monitörü: sürekli, otomatik kalp atış hızı izleme sağ bileğinizde saniyede -0.96 ''TFT Renkli dokunmatik ekran: HD ekran, tüm fitness verilerini okumak kolaydır.
  • Şarj gerilimi 5 V akım 1A-2.1A şarj süresi 2 saat Bekleme süresi hakkında 3-5 gün

Ürün Bilgileri

Teknik Ayrıntılar

Ek Bilgiler

Garanti ve Destek

Amazon.com.tr İade Politikası:Amazon.com.tr Gönüllü 30 Gün İade Garantisi: Satın almış olduğunuz birçok ürünü, ürünün size teslim edilmesini takip eden 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Gönüllü 30 Gün İade Garantimiz, yasal cayma hakkınızı hiçbir şekilde etkilemez. İstisnalar ve koşullar hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Ürün Açıklaması

Özellikler: Yüksek duyarlı dokunmatik ekran, hızlı bir şekilde görüntülemek için çeşitli işlemler, bilgi içeriği, adım, kalori, mesafe, hava durumu, kalp hızı ve diğer fonksiyonları elde edebilir, böylece akıllı yaşam açar. Termoplastik elastomerden yapılmış, Kullanımı daha rahat, çift göğüslü tasarım, egzersiz ve spor için uygundur NABIZ oranını görebilirsiniz (tahmini değerler) , sağlığınızı ve egzersiz durumunuzu bilmek, Fotoelektrik sinyal algılama prensibi kalp atış hızınızı kaydeder, 24 saat sürekli algılama kalp atış hızınızı tahmini görebilirsiniz. Adım sayısını otomatik olarak kaydedin, kalori yakmak. Yaşam ritminize uyan egzersiz programını seçebilirsiniz, Terleyerek kendinizi rahatlatabilirsiniz. Bilezik otomatik olarak uykunuzu algılar ve bir uyku raporu oluşturur. Zamanı unuttuğunuzda, bilezik yavaşça titreşir, ayağa kalkmanız ve uyanmanız için sizi rahatsız eder. Özellikler: -IP67 su geçirmez -Şarj gerilimi 5 V akım 1A-2.1A şarj süresi 2 saat- -Bekleme süresi hakkında 3-5 gün -Tüm gün etkinlik takibi: adımlar, yakılan kalori, kilometre ve kalp atış hızı. -Akıllı hatırlatma: çağrı hatırlatma, mesajlaşma itme, sedanter hatırlatma. -Daha fazla özellik: telefon arama, uzaktan kamera çekimi, izlemeyi durdur. -Sürekli nabız monitörü: sürekli, otomatik kalp atış hızı izleme sağ bileğinizde saniyede. -0.96 ''TFT renkli dokunmatik ekran: HD ekran, tüm fitness verilerini okumak kolaydır. -Özelleştirilebilir saat yüzleri -Android 4.0 ve üzeri sistem, ios 4.4 ve üzeri sistem ile uyumlu Bluetooth 8.0. -APP destek dili: rusça, almanca, İtalyanca, japonca, fransızca, basitleştirilmiş çince, geleneksel çince, portekizce, İspanyolca, arapça, korece Paket içeriği: 1 * akıllı bileklik 1 * kullanım kılavuzu 1 * şarj kablosu

Müşteri Yorumları

5 yıldız üzerinden 3,1
3,1 / 5 yıldız
2 genel puan
5 Yıldız 0% (%0) %0
4 yıldız
%56
3 yıldız 0% (%0) %0
2 yıldız
%44
1 yıldız 0% (%0) %0
Puanlar nasıl hesaplanır?

Şu ülkeden en iyi değerlendirme Türkiye

Türkiye’de 15 Aralık 2019 tarihinde değerlendirildi
Doğrulanmış Alışveriş