Şu anda mevcut değil.
Bu ürünün tekrar stoklara girip girmeyeceğini bilmiyoruz.

Madwolf Köpük 750 ml


Şu anda mevcut değil.
Bu ürünün tekrar stoklara girip girmeyeceğini bilmiyoruz.
  • Elektrik tesisatlarınnın ve tesisat boruların çevresinin doldurulmasında çatılarda yapısal açıkların ve yalıtım malzemelerin açık kısımlarının dolgu ve yalıtımında duvar panellerinin yalıtımında kiremitlerin yapıştırılmasında ısı ve ses geçirmez perde oluşturmada kullanabiliriz.
  • Ürünümüzde sızdırmaz yalıtır doldurur yapıştırır yüksek verim üstün yapışma performansı yüksek termal ve akustik yalıtım büzülmez hacim kaybetmez tam verimli çalışma ıçin yüksek köpük çıkışı güçlü ve esnek kürleşmiş dolgu ahşap beton taş metal gibi birçok yapı malzemesine mükemmel yapışma sertleşmiş köpük kesilebilir zımparalanabilir sıvanabilir ve boyanabilir düşük kürleşme basıncı ıle pratik uygulama doğru dozajlama ıle minimum malzeme ısrafı gibi özellikleri bulunmaktadır.
Daha fazla ürün bilgisi

Ürün Bilgileri

Teknik Ayrıntılar

Ek Bilgiler

Garanti ve Destek

Amazon.com.tr İade Politikası:Amazon.com.tr Gönüllü 30 Gün İade Garantisi: Satın almış olduğunuz birçok ürünü, ürünün size teslim edilmesini takip eden 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Gönüllü 30 Gün İade Garantimiz, yasal cayma hakkınızı hiçbir şekilde etkilemez. İstisnalar ve koşullar hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Ürün Açıklaması

Bu ürünümüzü kapı ve pencere kasalarının montaj ve yalıtımında boşlukların deliklerin derzlerin ve büyk çatlakların doldurulmasında kullanılır.

Müşteri yorumu yok

5 Yıldız (%0) %0
4 yıldız (%0) %0
3 yıldız (%0) %0
2 yıldız (%0) %0
1 yıldız (%0) %0
Amazon yıldız derecelendirmelerini nasıl hesaplar?