₺30,42
Stokta var.
₺30,42 + Kargo BEDAVA
GürçayHırdavat tarafından satılır ve gönderilir. Daha fazla bilgi, hüküm ve koşullar, firma künyesi ve cayma hakkı için lütfen satıcının adına tıklayın.

Amazon A’dan Z’ye Garantisi Hakkında

Amazon A’dan Z’ye Garantisi, üçüncü taraf bir satıcı tarafından satılan ürünleri satın aldığınızda sizi korur. Garantimiz, ürünlerinizin hem zamanında teslimini hem durumunu kapsamaktadır.
Tüm ayrıntılara bakın.

Satış yapmak mı istiyorsunuz? Amazon'da sat

Mad Wolf Poliüretan Köpük 750 Ml


Fiyat: ₺30,42
Fiyatlara KDV dahildir.

Ürün Bilgileri

Teknik Ayrıntılar
MenşeiTürkiye
Renkbeyaz
  
Ek Bilgiler
ASINB07KX48KZ8
Müşteri Yorumları Bu ürünle ilgili ilk yorumu siz yazın
Satışa Sunulduğu İlk Tarih7 Kasım 2019
  
Garanti ve Destek
Amazon.com.tr İade Politikası: Amazon.com.tr Gönüllü 30 Gün İade Garantisi: Satın almış olduğunuz birçok ürünü, ürünün size teslim edilmesini takip eden 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Gönüllü 30 Gün İade Garantimiz, yasal cayma hakkınızı hiçbir şekilde etkilemez. İstisnalar ve koşullar hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.
 

Ürün Açıklaması

Mad Wolf Poliüretan Köpük 750 Ml MAD WOLF POLİÜRETAN KÖPÜK Tek komponentli, çok fonksiyonlu havanın nemi ile sertleşen yarı sert poliüretan köpüktür. Tuğla, taş, beton, metal ve ahşap benzeri inşaat malzemelerine mükemmel yapışır. Pencere ve kapı kasalarının sabitlenmesinde, Sıcak ve soğuk su borularının izolasyonunda, Elektrik tesisatlarının izolasyonunda, Çatlak, delik ve boşluklarının doldurulmasında.


Müşteri yorumu yok

5 Yıldız (%0) %0
4 yıldız (%0) %0
3 yıldız (%0) %0
2 yıldız (%0) %0
1 yıldız (%0) %0