₺389,90
Kargo BEDAVA: 26 - 31 Eki Ayrıntılar
Stokta var.
İşleminiz güvenli
İnternet alışverişlerinizde güvenliğinizi önemsiyoruz, bu nedenle gerek görüldüğünde bazı işlemler için ödeme aracınızı doğrulamak üzere 3D Secure kontrolünü uyguluyoruz. Daha fazla bilgi
Gönderici TADCOK Consultancy
Satıcı TADCOK Consultancy
Gönderici
TADCOK Consultancy


Amazon A’dan Z’ye Garantisi Hakkında

Amazon A’dan Z’ye Garantisi, üçüncü taraf bir satıcı tarafından satılan ürünleri satın aldığınızda sizi korur. Garantimiz, ürünlerinizin hem zamanında teslimini hem durumunu kapsamaktadır.
Tüm ayrıntılara bakın.

Satış yapmak mı istiyorsunuz?

Marbotic Smart Letters - Interaktif Ahşap Öğrenme Seti


Fiyat: ₺389,90 (₺481,36 / kg)
Fiyatlara KDV dahildir.
  Bu, şunun için uygun: .
 • Model numaranızı girin uygun olduğundan emin olmak için.
 • Marbotic Smart Letters - Tablet ile etkileşimli teknolojik & ahşap oyuncaklar - 3-7 Yaş Aralığı
 • ETKİLEŞİMLİ ÖĞRENME OYUNCAKLARI: Marbotic’in Smart Letters ahşap harfler seti ile harfleri tanımayı ve okumayı öğrenin! Bu etkileşimli ABC-Alfabe oyuncağı hem fiziksel hem de dijital oyun oynama deneyimlerini bir araya getirip, geleneksel ahşaptan üretilmiş harfler ve modern dokunmatik ekran teknolojisini bir arada kullanıyor. Tabletiniz ile kombine edilebilen Smart Letters, harfleri tanımak ve okumayı öğrenmek için en akıllı ve eğlenceli yöntemdir!
 • KUTUDA NELER VAR?: 26 ahşap interaktif harf + 4 "Smart Rakamlar" eğitimi için tabletinize indirilmesi gereken uygulamalar ile ilgili bilgiler
 • SMART LETTERS İLE NASIL ÖĞRENİLİR? A, B, C kadar kolay! Uygulamaları tabletinize indirin, ahşap harfleri tabletinizin ekranı ile etkileşimli olacak şekilde kullanın ve sihirli şeyler olduğunu görün!
 • AHŞAP OYUNCAKLAR: Özenle hazırlanmış bu ahşap oyuncaklar sihirli: hemen tabletinizle etkileşime geçin!
Daha fazla ürün bilgisi

Sıklıkla Birlikte Alınan Ürünler

 • Marbotic Smart Letters - Interaktif Ahşap Öğrenme Seti
 • +
 • Osmo - Little Genius Starter Kit for iPad Ages 3-5
Toplam fiyat: 1 910,85 TRY
Seçilen öğeleri birlikte satın alın

Ürün Bilgileri

Teknik Ayrıntılar

Ek Bilgiler

Garanti ve Destek

Amazon.com.tr İade Politikası:Amazon.com.tr Gönüllü 30 Gün İade Garantisi: Satın almış olduğunuz birçok ürünü, ürünün size teslim edilmesini takip eden 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Gönüllü 30 Gün İade Garantimiz, yasal cayma hakkınızı hiçbir şekilde etkilemez. İstisnalar ve koşullar hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Ürün Açıklaması

Ürün Açıklaması

MARBOTIC Smart Letters ile 3-6 yaş arası çocukların 26 adet interaktif ahşap harfi kullanarak 4 ücretsiz iPad uygulaması üzerinden 10 parmağını da kullanıp harf & kelime ilişkilerini öğrenmesi hedeflenmiştir. "Alphamonster", "Bla Bla Box" & "Vocabubble" ve "Lil Reader" isimli ücretsiz uygulamaları tabletinize indirerek Marbotic Smart Letters ile öğrenmeye başlayabilirsiniz. 4 EĞİTİM UYGULAMASI: Marbotic'in “Smart Letters” uygulamaları; çocuğunuzun okumayı öğrenmesini sağlayacak, harflerin seslerini ve şekillerini keşfettirecek, ses bilgisi ile oyun oynamayı tecrübe etmesini sağlayacak, kelime bilgisini geliştirecek, ilk sözcüklerini eğlenceli ve motive edici bir ortamda kazanmasına yardım edecek. MONTESSORI YÖNTEMİNDEN İLHAM ALDIK: Marbotic'in interaktif öğrenme oyuncakları Maria Montessori yönteminden ilham alıyor. Kabul edilen odur ki, çocuklar en iyi şekilde nesneler ile oynarken öğrenirler. Tablet etkileşimi ile birleştirildiğinde, Marbotic “Smart Letters” en iyi öğrenme aracı haline gelir. 9 DİLDE MEVCUT: Amerikan İngilizcesi, İngiliz İngilizcesi, Fransızca, Almanca, Hollandaca, İspanyolca, Lehçe, İsveççe, Danca, Türkçe (bazı uygulamalarda) ÇOCUK KULLANIMINA DAYANIKLI: Marbotic'in interaktif alfabe oyuncakları çocukların kullanım alışkanlıklar düşünülerek tasarlanmıştır. Tablet ekranı ile nazikçe iletişim kuracak biçimde üretilmiştir. Wi-Fi, Bluetooth bağlantısı veya ek pil gerektirmez. Çocuğunuzun sağlığı için % 100 güvenlidir! UYUMLULUK: Tüm Apple iPad’ler (iPad 1 hariç) ve neredeyse tüm Samsung tabletler ile uyumludur. (Note 10.1 2014, Tab 2 10.1, Tab 3 7 lite, Tab 4 10.1, Tab 7.7, Tab A 6, Tab 10.1 2016, Tab A 9.7, Spen, Tab Active 8.0, Tab Pro 8.4, Tab S 10.5, Tab S 8.4, Tab S2 8.0, Tab S2 9.7)

Yasal Uyarı

Çocukların kullanımı için 100% güvenli olan Marbotic Smart Numbers öğrenme materyali, Wi-Fi, Bluetooth bağlantısı gerektirmeden içinde pil / batarya olmayan ahşaptan üretilen materyal üzerinden temas edildiği aktif olacak biçimde bedenimizin statik enerjisi ile çalışmaktadır.

Müşteri yorumu yok

5 Yıldız (%0) %0
4 yıldız (%0) %0
3 yıldız (%0) %0
2 yıldız (%0) %0
1 yıldız (%0) %0
Puanlar nasıl hesaplanır?