₺24,97
+ ₺4,90 kargo ücreti (₺50,00 ve üzeri siparişlerde Kargo BEDAVA) Ayrıntılar
Stokta sadece 1 adet kaldı (daha fazla ürün gelecektir).
Amazon.com.tr tarafından satılır ve gönderilir.

Satış yapmak mı istiyorsunuz? Amazon'da sat

Modelight Optik Promo Çift Ampul Görünümlü Sarkıt, Bal

5 yıldız üzerinden 4,6 2 değerlendirme

Fiyat: ₺24,97 + ₺4,90 kargo ücreti (₺50,00 ve üzeri siparişlerde Kargo BEDAVA) Ayrıntılar
Fiyatlara KDV dahildir.
  • Menşe Ülke: Türkiye
  • Renk: Bal Duy Tipi: 1*E27 max 60w ampul ile kullanımı uygundur. Ürün Ölçüsü: Çap: 10, 5 cm Toplam Yükseklik: 67 cm
  • Özel malzemesiyle 1 ampul kullanarak çift ampul etkisi yaratan görünümü vardır. Bu da kullanılan alanda daha çok ışık yayılmasını sağlar.
  • Mühendislik plastik grubundan S.A.N malzemeden üretilmiştir ve son derece şeffaf görünümlüdür. Bu sayede ışığın maksimum şekilde yansımasını sağlar ve modern atmosfer sağlar.
  • Temizlik açısından oldukça pratiktir. Nemli bir bezle kolayca temizlenebilir.
Serial Number Scan

Ürün Bilgileri

Teknik Ayrıntılar
Ürün Boyutları15 x 10,5 x 67 cm ; 299 g
Ürün Ağırlığı299 gram
Montaj GerektirirEvet
Pil GereklidirHayır
  
Ek Bilgiler
ASINB07F8BVTNJ
Kargo Ağırlığı299 g
Ürün Model NumarasıASZ.1026
MenşeiTürkiye
Satışa Sunulduğu İlk Tarih20 Mayıs 2018
Müşteri Yorumları 5 yıldız üzerinden 4,62 müşteri oyu
Amazon Çok Satanlar Sıralaması Ev ve Yaşam kategorisinde 1.849. sırada (Ev ve Yaşam kategorisindeki En Popüler 100 Ürünü göster)
  
 

Ürün Açıklaması

Renk: Bal Duy Tipi: E27 Ampul Adet: 1 adet Ampul Türü: max 60w led veya tasarruflu ampul ile kullanılabilir. Tesisat özel olarak tasarlanmıştır. Cam rengiyle uyumlu modern tarzı yansıtan zerafettin rengi gold kombinesi bulunduğu ortama ayrı bir ambiyans katar. Özel malzemesiyle 1 ampul kullnarak çift ampul etkisi yaratan görünümü vardır. Bu da kullanılan alanda daha çok ışık yayılmasını sağlar. OPTİK DESENLİ KOL CAMI Mühendislik plastik grubundan S.A.N malzemeden üretilmiş, son derece şeffaf görünümlü, uzun dekoratif şeritler üzerine geometrik açıların uyarlanması ile, çizgi halindeki desenlerin ışığın çeşitli profillerde kırılması ve yansımalarının birleşmesiyle oluşan tasarım, modern bir ışık atmosferi sağlar. Işığın çeşitli açılarda kırılmasını sağlayan optik federler sayesinde çok daha kuvvetli bir ışık hüzmesi oluştuğundan; adeta aynı yerde tek ampul yerine çift ampul yanıyormuş hissi verir. Ürüne renginin verilmesinde kullanılan boyanın hammadde içerisindeki homojen dağılımı henüz üretim aşamasında iken sağlandığından, ürünün kullanım esnasında hiçbir zaman dış etkenlerden dolayı ürün renginde herhangi bir deformasyon oluşmaz. Mevcut olan değişik renk çeşitleri (Bal, Füme, Şeffaf, vb.) uygulandığı ürünlerde, kendi tarzında bulunduğu ortama ayrı bir ambiyans katar. Lojistik açıdan bakıldığında ürünün kırılganlığının çok düşük olması; nakliye, depolama ve elleçleme esnasında avantaj sağlar. Temizlik açısından elle yıkama tavsiye edilir. Ürün Ölçüsü: Çap: 10, 5 cm Toplam Yükseklik: 67 cm Cam Ölçüsü: Çap: 10 cm Yükseklik: 15cm

Müşteri Yorumları

5 yıldız üzerinden 4,6
4,6 / 5 yıldız
2 müşteri oyu
5 Yıldız
%59
4 yıldız
%41
3 yıldız 0% (%0) %0
2 yıldız 0% (%0) %0
1 yıldız 0% (%0) %0
Amazon yıldız derecelendirmelerini nasıl hesaplar?

1 müşteri yorumu