Şu anda mevcut değil.
Bu ürünün tekrar stoklara girip girmeyeceğini bilmiyoruz.
Paylaş

Noctua NA-SAVP5 chromax.blue, 92 mm & 80 mm Noctua Fanlar için Titreşim Kesici Contalar (16'lı paket, Mavi)


İşleminiz güvenli
İnternet alışverişlerinizde güvenliğinizi önemsiyoruz, bu nedenle gerek görüldüğünde bazı işlemler için ödeme aracınızı doğrulamak üzere 3D Secure kontrolünü uyguluyoruz. Daha fazla bilgi
Şu anda mevcut değil.

Bu ürünün tekrar stoklara girip girmeyeceğini bilmiyoruz.
    Bu, şunun için uygun: .
  • Model numaranızı girin uygun olduğundan emin olmak için.
  • İki taneye kadar uyumlu 9 cm ya da 8 cm fan için 16 tane mavi titreşim kesici conta
  • NF-A9 ve NF-A8 gibi çok sayıda popüler 92 mm & 80 mm Noctua fanla uyumlu (detaylı uyumluluk bilgisi için Noctua.at sitesini ziyaret edin)
  • Contalar, ufak boyutlu titreşimlerin aktarımını en aza indirirken aynı zamanda standart fan vidaları ve diğer bağlantı sistemlerinin büyük kısmıyla tam uyumluluk sağlar
  • Noctua chromax ya da industrialPPC serisi fanlarla mavi/siyah temalı çarpıcı sistemler oluşturmak için mavi renk
  • 6-sene üretici garantisiyle desteklenen güvenilir Noctua kalitesi
Daha fazla ürün bilgisi

Ürün Bilgileri

Teknik Ayrıntılar

Ek Bilgiler

Garanti ve Destek

Amazon.com.tr İade Politikası:Amazon.com.tr Gönüllü 30 Gün İade Garantisi: Satın almış olduğunuz birçok ürünü, ürünün size teslim edilmesini takip eden 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Gönüllü 30 Gün İade Garantimiz, yasal cayma hakkınızı hiçbir şekilde etkilemez. İstisnalar ve koşullar hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Ürün Açıklaması

NA-SAVP5 chromax.blue, iki taneye kadar 92/80 mm uyumlu fan için 16 tane mavi NA-AVP5 titreşim kesici conta içeren fan aksesuarı seti. Ekstra yumuşak silikondan yapılmış NA-AVP5 contalar, ufak boyutlu titreşimlerin aktarımını en aza indirirken aynı zamanda standart fan bağlantılarıyla ve diğer bağlantı sistemlerinin büyük kısmıyla uyumluluğu sürdürür. chromax.blue sürüm, aynı zamanda bireysel temalı sistemlerde renk koordinasyonu oluşturmak üzere Noctua industrialPPC fanlara mavi tonlar katmak için ideal. NA-AVP5 titreşim kesici contalar, burada listelenen Noctua fanlarla uyumludur: NF-A9 PWM, NF-A9 PWM chromax.black swap, NF-A9 FLX, NF-A9 5V PWM, NF-A9 5V, NF-A8 PWM, NF-A8 PWM chromax.black swap, NF-A8 FLX, NF-A8 ULN, NF-A8 5V PWM, NF-A8 5V. Lütfen unutmayın ki, NA-AVP5 contalar diğer fanlarla kullanılamaz ve üçüncü parti fanlarla uyumlu değildir.

Müşteri Yorumları

5 Yıldız (%0) %0
4 yıldız (%0) %0
3 yıldız (%0) %0
2 yıldız (%0) %0
1 yıldız (%0) %0

Müşteri yorumu yok