₺395,00
& Kargo BEDAVA
Teslimat tarihi: 30 Eyl - 3 Eki Ayrıntılar
Stokta sadece 4 adet kaldı.
İşleminiz güvenli
İnternet alışverişlerinizde güvenliğinizi önemsiyoruz, bu nedenle gerek görüldüğünde bazı işlemler için ödeme aracınızı doğrulamak üzere 3D Secure kontrolünü uyguluyoruz. Daha fazla bilgi
Gönderici onlock
Satıcı onlock
Gönderici
onlock

Satıcı

Amazon A’dan Z’ye Garantisi Hakkında

Amazon A’dan Z’ye Garantisi, üçüncü taraf bir satıcı tarafından satılan ürünleri satın aldığınızda sizi korur. Garantimiz, ürünlerinizin hem zamanında teslimini hem durumunu kapsamaktadır.
Tüm ayrıntılara bakın.

Satış yapmak mı istiyorsunuz?

Onlock Akıllı Mobilya Kilidi


Fiyat: ₺395,00 & Kargo BEDAVA
Fiyatlara KDV dahildir.
131,68 TL x 3 ay'a varan faizsiz taksit seçenekleri Taksitler
WORLD | +bonus | AXESS | advantage | maximum | cardFinans | Paraf
Dönem Aylık Tutar Toplam Tutar
2x ay 197,50 TL 395,00 TL
3x ay 131,68 TL 395,00 TL
Satın almayı tamamlamak için uygun taksit sayısını seçebilirsiniz.
Tüm taksit bilgilerini göster

Ürün Bilgileri

Teknik Ayrıntılar

Ek Bilgiler

Garanti ve Destek

Amazon.com.tr İade Politikası:Amazon.com.tr Gönüllü 30 Gün İade Garantisi: Satın almış olduğunuz birçok ürünü, ürünün size teslim edilmesini takip eden 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Gönüllü 30 Gün İade Garantimiz, yasal cayma hakkınızı hiçbir şekilde etkilemez. İstisnalar ve koşullar hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Ürün Açıklaması

Onlock Akıllı Mobilya Kilidi, cep telefonunuzla çekmece, dolap, kabinet, keson gibi mobilyalarınıza kurularak kilitlerini kontrol etmenizi sağlayan bir elektronik kilit sistemidir. Onlock Mobil uygulaması üzerinden Bluetooth yardımıyla kilitlerinizi kolayca kilitleyebilir ve kilidi açabilirsiniz. Böylece dolap/çekmece anahtarlarınızı her daim bir yerlerde saklamak yada üzerinizde taşımak zorunda kalmazsınız. ANAHTARINIZI PAYLAŞIN: Onlock mobil uygulaması üzerinden anahtarını istediğin kişiyle anında paylaşabilirsin. İster bir saat aralığı, istersen belirli gün ve zamanlarda anahtar kullanma yetkisi verebilrsin. Kilidin asıl sahibi olarak paylaştığın anahtarı anında iptal edebilir, eşyalarını güvenle koruyabilirsin. KULLANIM KAYDINI TAKİP EDİN: Onlock Mobil uygulaması, anahtarını paylaştığın ve kilidi kullanan herkesin kayıtlarını tutar, böylece dakika-dakika çekmece/dolabına kimin eriştiğini görüntüleyebilirsin. ÇİFT KATMANLI DOĞRULAMA iLE GÜVENDESİN: Onlock Akıllı Mobilya Kilidi, çift katmanlı doğrulama teknolojisi ile kilitli alanların bizimle güven altında. Bu güvenlik teknolojisi, bankacılık sektöründe kullanılan güvenlik sistemi ile eşdeğer seviyede koruma sağlamaktadır. ANLIK BİLDİRİM ALIN: Paylaştığın anahtar her kullanıldığında cep telefonuna bildirim gönderir, böylece her kullanımda anlık olarak haberdar olursun. UZUN PİL ÖMRÜ: 2 adet pil ile 2 yıla kadar uzun pil ömrü sağlar, her daim pil değiştirmek zorunda kalmazsın. Pil seviyesi azaldığında cep telefonununa bildirim gönderir, böylece pilini zamanında değiştirmeyi unutmazsın. BİRDEN FAZLA KİLİT EKLEYİN: Onlock mobil uygulaması ile birden fazla Onlock Akıllı Mobilya Kilidini tek bir uygulama üzerinden kolayca yönetebilirsin. Evde, iş yerinde yada kamusal alanlardaki çoklu kilitlerin herbirini ayrı ayrı kullanabilirsin.