Şu anda mevcut değil.
Bu ürünün tekrar stoklara girip girmeyeceğini bilmiyoruz.

Satış yapmak mı istiyorsunuz? Amazon'da sat

POW2FIT - VEGAN PROTEİN - SPİRULİNA TOZU - 100 GR


Şu anda mevcut değil.
Bu ürünün tekrar stoklara girip girmeyeceğini bilmiyoruz.
  • Yeni nesil beslenme... Saf, taze ve vegan...
  • Fiziksel ve zihinsel enerjinizin, odaklanmanızın ne kadar yükseldiğini keşfedin,
  • Spor öncesi ve sonrası karışımlar için ideal 57% protein oranı,
  • Sabah güne sağlıklı başlamak için alabileceğiniz en iyi besin,
  • Pow2Fit Spirulina' yı ücretsiz kargo ile şimdi alın aynı gün kargo ile hemen deneyin.

Ürün Açıklaması

POW2FIT SPIRULINA PROTEIN TOZU NEDİR?

Spirulina, beslenme uzmanlarının süper besin diye adlandırdıkları mavi-yeşil alg türüdür. Ilık ve tatlı su göllerinde vahşi doğada doğal olarak yetişen spiral şeklinde bir mikro algdir. Suya mavimsi yeşil rengini verir ve dünyadaki en besleyici, bitki kökenli protein kaynaklarından biridir.

- Şimdiye kadar kullandığınız en güçlü gıda,
- Profesyonel sporculardan haftasonu gezginlerine, çalışan ebeveynlerden spor ve diyet yapanlara kadar herkes spirulina alglerinin tüm besinlerinden yararlanabilir.

Pow2Fit Spirulina, doğanın en zengin saf vegan protein, amino asit, antioksidan, vitamin kaynağıdır. Beslenme hedeflerinizde, aktif yaşamınızda size güçlü bir avantaj sağlayan bir besin kaynağıdır. Spor yapanlar için protein ihtiyacının karşılanmasında, Zihinsel odağınızı artırmada, Vücudunuzu yenilemede, Demir eksikliği ve anemi rahatsızlıkları tedavisinde, Çocuklar, yaşlılar ve çalışan ebeveynlerin günlük vitamin ve mineral ihtiyaçlarında... Sağlığınızı ve kondisyonunuzu korumak, geliştirmek için ihtiyacınız olan protein, amino asit, vitamin ve mineraller deposudur.

KETO & VEGAN DİYET İÇİN EN HARİKA BESİN

Diğer besin kaynaklarında vücutda emilmesi zor olan vitaminler ve mineraller, Pow2Fit Spirulina' da bol miktarda bulunur ve vücuda rahatça alınır, sindirilir. Saf spirulinamız bitki bazlı bir proteindir - vücudunuzun ketozda kalmasını sağlar. Günlük 10 gr alım, sağlıklı beslenmenizi artırmak için yeterlidir. Kolayca ve rahatça gününüzü güçlü geçirmek için smoothie' lere, salata soslarına, yoğurta ve daha birçok şey içine katın ve karıştırın.


Ürün Bilgileri

Teknik Ayrıntılar
Piller Kutuya Dahil mi?Hayır
MarkaPow2Fit
  
Ek Bilgiler
Ürün Ağırlığı
ASINB07MQDGJ4Q
Satışa Sunulduğu İlk Tarih9 Ocak 2019
Müşteri Yorumları Bu ürünle ilgili ilk yorumu siz yazın
  
Garanti ve Destek
Amazon.com.tr İade Politikası: Amazon.com.tr Gönüllü 30 Gün İade Garantisi: Satın almış olduğunuz birçok ürünü, ürünün size teslim edilmesini takip eden 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Gönüllü 30 Gün İade Garantimiz, yasal cayma hakkınızı hiçbir şekilde etkilemez. İstisnalar ve koşullar hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.
 

Müşteri yorumu yok

5 Yıldız (%0) %0
4 yıldız (%0) %0
3 yıldız (%0) %0
2 yıldız (%0) %0
1 yıldız (%0) %0