ÜNLÜ PROTECT AQUA SU BAZLI DIŞ CEPHE ASTARI BEYAZ 5L


  • Su ile inceltilebilen, ahşabın dokusunu gösteren, yüksek elastikiyet ve çok iyi yapışma sağlayan, dış ortam koşullarına karşı mükemmel dayanıklılık gösteren bir astardır. Mantar, küf ve yosun oluşumuna karşı dirençlidir.
  • Kapı, pencere, pergola, bahçe mobilyaları gibi dış cephe ahşap yüzeylerde kullanılmak üzere formüle edilmiştir. Dış cephelerde eski boyalı yüzeyler üzerine astar olarak mükemmel yapışma sağlar.
  • Uygulama Metodu:  Uygulama yapılacak zemin temiz, yağ ve taşıyıcı olmayan diğer kalıntılardan arınmış olmalıdır. Kullanılan ahşap, reçineli ise yüzey Selülozik Tinerli bez ile silinmelidir. Fırça, rulo veya tabanca ile uygulanabilir.
  • Ham ahşap yüzeylerde veya tamamen boyası kazınmış eski yüzeylerde astar uygulamasından önce PROTECT AQUA Su Bazlı Dış Cephe Ahşap Koruyucu (545-Seri) kullanılarak emprenye işlemi yapılmalıdır.
  • PROTECT AQUA Su Bazlı Dış Cephe Astar (532-1000) uygulandıktan 24 saat sonra okşama zımpara (220-400 nolu) yapılarak ÜNLÜ PROTECT AQUA Su Bazlı Dış Cephe İpek Mat Boya (531-1002) uygulamasına geçilebilir.Fırça uygulaması için % 5-10, tabanca uygulama için % 15-25 su girilerek uygulama yapılmalıdır.
Daha fazla ürün bilgisi

Ürün Bilgileri

Teknik Ayrıntılar

Ek Bilgiler

Garanti ve Destek

Amazon.com.tr İade Politikası:Amazon.com.tr Gönüllü 30 Gün İade Garantisi: Satın almış olduğunuz birçok ürünü, ürünün size teslim edilmesini takip eden 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Gönüllü 30 Gün İade Garantimiz, yasal cayma hakkınızı hiçbir şekilde etkilemez. İstisnalar ve koşullar hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Ürün Açıklaması

Su ile inceltilebilen, ahşabın dokusunu gösteren, yüksek elastikiyet ve çok iyi yapışma sağlayan, dış ortam koşullarına karşı mükemmel dayanıklılık gösteren bir astardır. Mantar, küf ve yosun oluşumuna karşı dirençlidir. Kapı, pencere, pergola, bahçe mobilyaları gibi dış cephe ahşap yüzeylerde kullanılmak üzere formüle edilmiştir. Dış cephelerde eski boyalı yüzeyler üzerine astar olarak mükemmel yapışma sağlar. Uygulama Metodu:  Uygulama yapılacak zemin temiz, yağ ve taşıyıcı olmayan diğer kalıntılardan arınmış olmalıdır. Kullanılan ahşap, reçineli ise yüzey Selülozik Tinerli bez ile silinmelidir. Fırça, rulo veya tabanca ile uygulanabilir. Ham ahşap yüzeylerde veya tamamen boyası kazınmış eski yüzeylerde astar uygulamasından önce PROTECT AQUA Su Bazlı Dış Cephe Ahşap Koruyucu (545-Seri) kullanılarak emprenye işlemi yapılmalıdır. PROTECT AQUA Su Bazlı Dış Cephe Astar (532-1000) uygulandıktan 24 saat sonra okşama zımpara (220-400 nolu) yapılarak ÜNLÜ PROTECT AQUA Su Bazlı Dış Cephe İpek Mat Boya (531-1002) uygulamasına geçilebilir.Fırça uygulaması için % 5-10, tabanca uygulama için % 15-25 su girilerek uygulama yapılmalıdır.

Müşteri Yorumları

5 Yıldız (%0) %0
4 yıldız (%0) %0
3 yıldız (%0) %0
2 yıldız (%0) %0
1 yıldız (%0) %0
Puanlar nasıl hesaplanır?

Müşteri yorumu yok