Satış yapmak mı istiyorsunuz? Amazon'da sat

Sennheiser Gsp 350 Oyun Kulaklığı

5 yıldız üzerinden 4,5 2 değerlendirme

Bu satıcılardan alınabilir.
    Bu, şunun için uygun: .
  • Model numaranızı girin uygun olduğundan emin olmak için.
  • Menşe Ülke: Çin
  • En iyi akustik ekranlama ve konfor için bellek köpük kulaklıklar
  • Baş bandının yayılmasıyla yüksek rahatlık ve uyum
  • Geliştirilmiş bas performansı ve net ses ile sennheiser'den gelen ses kalitesi
Daha fazla ürün bilgisi

Ürün Bilgileri

Teknik Ayrıntılar
MarkaSennheiser
SeriGSP 350 Oyun Kulaklığı
Ürün Ağırlığı263 g
Ürün Boyutları8 x 20,5 x 17,4 cm
Ürün Model Numarası507081
RenkÇok Renkli
  
Ek Bilgiler
ASINB01MCRE3S9
Müşteri Yorumları 5 yıldız üzerinden 4,52 müşteri oyu
Amazon Çok Satanlar Sıralaması Elektronik kategorisinde 6.421. sırada (Elektronik kategorisindeki En Popüler 100 Ürünü göster)
Kargo Ağırlığı608 g
Satışa Sunulduğu İlk Tarih1 Aralık 2017
  
Garanti ve Destek
Amazon.com.tr İade Politikası: Amazon.com.tr Gönüllü 30 Gün İade Garantisi: Satın almış olduğunuz birçok ürünü, ürünün size teslim edilmesini takip eden 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Gönüllü 30 Gün İade Garantimiz, yasal cayma hakkınızı hiçbir şekilde etkilemez. İstisnalar ve koşullar hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.
 

Ürün Açıklaması

Ürün Açıklaması

Gsp 350 gelişen oyun sektörüyle, sizler, yeni dünyalara heyecanlı yolculuklara çıkarken, sennheiser gsp 350 ile yeni dünyalara daha derinlemesine dalacaksınız. Sennheiser'ın en üst düzey akustik teknolojisi ve inanılmaz 7.1 dolby çevreleyen ses teknolojisi ile gsp 350 pc oyuncularının hayalini kurduğu üç boyutlu deneyimi sağlayarak, oyun gerçekliğinde sizi bir sonraki seviyeye taşıyacak. Oyun seslerİnde yenİ sevİye oyun seslerinde yeni bir seviyeye geçmeye hazır olduğunuzda, sennheiser'ın gsp 350 oyun kulaklığı pc oyunculuğuna inanılmaz seviyede gerçeklik kazandırır. Sennheiser'ın yüksek seviye akustik teknolojisi ve gösterişli ama kullanımı kolay surround eklentisi sayesinde dolby 7.1 surround ses sağlayarak, kapalı kapsül gsp 350, sizi, oyun dünyasının derinlerine götürecek. Yenİ görünüm ve üstün rahatlik ortam seslerinin oyun ile sizin aranıza girmesini önlemek için, gsp 350 hafızalı köpük dolgulu kulak yastıklarına sahiptir. Bu kulaklık yastıkları sayesinde gsp 350 sınıfının en iyi akustik yalıtımı ile sizin oyununuza tam olarak odaklanmanızı sağlar. Bu lüks kulak yastıkları sennheiser'in üstün konfor için insan kulağının ergonomisi üzerine yaptığı araştırmalar sonucunda tasarlanmıştır. Bunun sonucunda da, saatler süren oyun periyotlarında bile üstün konfor sağlayan kulak yastıkları geliştirilmiştir. Mükemmel ergonomİ uçuş kulaklıkları ilham alınarak geliştirilen ustaca menteşelenmiş ve ayarlanabilir bölümlü kafa bandı sayesinde daha rahat kullanım için kafada oluşturulan basınç düşürülmüş ve mükemmel ergonomi sağlanmıştır. üstün ergonomi, akıllı top tabanlı menteşeler sayesinde, gsp 350'ün kapsüllerinin yüzünüzün ve kafanızın şekline göre kolayca tam olarak oturmasını sağlanmıştır.

Setin İçeriği:

1 adet sp 350, 1 adet Dönüştürücü adaptör


Üreticiden

Müşteri Yorumları

5 yıldız üzerinden 4,5
4,5 / 5 yıldız
2 müşteri oyu
5 Yıldız
%49
4 yıldız
%51
3 yıldız 0% (%0) %0
2 yıldız 0% (%0) %0
1 yıldız 0% (%0) %0
Amazon yıldız derecelendirmelerini nasıl hesaplar?

2 müşteri yorumu

29 Aralık 2018
Doğrulanmış Alışveriş
Bir kişi bunu faydalı buldu
Görüş Kötüye kullanımı bildir
5 Aralık 2018
Doğrulanmış Alışveriş
Bir kişi bunu faydalı buldu
Görüş Kötüye kullanımı bildir