Şu anda mevcut değil.
Bu ürünün tekrar stoklara girip girmeyeceğini bilmiyoruz.

Satış yapmak mı istiyorsunuz? Amazon'da sat

Sista Tabancalı Köpük


Şu anda mevcut değil.
Bu ürünün tekrar stoklara girip girmeyeceğini bilmiyoruz.
  • Marka sista yoğunluk 22 ± 3 gl çalışma sıcaklığı +5 °c kabuk bağlama süresi yaklaşık 10 dakika kesme mukavemeti 5 ncm2 (dın 53427) sıkıştırma mukavemeti 4 ncm2 (dın 53420) kesilebilme süresi 15 - 20 dakika ısıl ıletkenlik 0.04 wmk
  • Ürünümüzde sızdırmaz yalıtır doldurur yapıştırır yüksek verim üstün yapışma performansı yüksek termal ve akustik yalıtım büzülmez hacim kaybetmez tam verimli çalışma ıçin yüksek köpük çıkışı güçlü ve esnek kürleşmiş dolgu ahşap beton taş metal gibi birçok yapı malzemesine mükemmel yapışma sertleşmiş köpük kesilebilir zımparalanabilir sıvanabilir ve boyanabilir düşük kürleşme basıncı ıle pratik uygulama doğru dozajlama ıle minimum malzeme ısrafı gibi özellikleri bulunmaktadır.
Daha fazla ürün bilgisi

Ürün Bilgileri

Teknik Ayrıntılar
Parça Numarası 24719
Üretici Referansı24719
  
Ek Bilgiler
ASINB07DMGSZ6V
Müşteri Yorumları Bu ürünle ilgili ilk yorumu siz yazın
Satışa Sunulduğu İlk Tarih9 Haziran 2018
  
Garanti ve Destek
Amazon.com.tr İade Politikası: Amazon.com.tr Gönüllü 30 Gün İade Garantisi: Satın almış olduğunuz birçok ürünü, ürünün size teslim edilmesini takip eden 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Gönüllü 30 Gün İade Garantimiz, yasal cayma hakkınızı hiçbir şekilde etkilemez. İstisnalar ve koşullar hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.
 

Ürün Açıklaması

Bu ürünümüzü kapı ve pencere kasalarının montaj ve yalıtımında boşlukların deliklerin derzlerin ve büyük çatlakların doldurulmasında elektrik tesisatlarınnın ve tesisat boruların çevresinin doldurulmasında çatılarda yapısal açıkların ve yalıtım malzemelerin açık kısımlarının dolgu ve yalıtımında duvar panellerinin yalıtımında kiremitlerin yapıştırılmasında ısı ve ses geçirmez perde oluşturmada kullanabiliriz.


Müşteri yorumu yok

5 Yıldız (%0) %0
4 yıldız (%0) %0
3 yıldız (%0) %0
2 yıldız (%0) %0
1 yıldız (%0) %0