Şu anda mevcut değil.
Bu ürünün tekrar stoklara girip girmeyeceğini bilmiyoruz.

SteelSeries Arctis 5 (2019 Edition) Gaming Kulaklık - DTS Headphone:X 7.1 Surround - PC ve PS 4 Uyumlu - RGB Aydınlatma -Siyah

5 yıldız üzerinden 4,5 182 değerlendirme

Şu anda mevcut değil.
Bu ürünün tekrar stoklara girip girmeyeceğini bilmiyoruz.
Arctis 5
Siyah
    Bu, şunun için uygun: .
  • Model numaranızı girin uygun olduğundan emin olmak için.
  • DTS Headphone:X diğer tüm çevresel ses çözümlerinin çok daha ötesine geçmeyi başarıyor. Kulaklarınızla rakibinizin konumunu tespit edebilir ve çevredeki sesleri çok daha kolay ayırt edebilirsiniz.
  • S1 hoparlör sürücüleri oyunlarınız, müziğiniz, filmleriniz ve çok daha fazlası için ayrıntılı, dengeli, ve temiz ses atmosferi oluşturur.
  • ClearCast mikrofon tescilli çift yönlü tasarıma sahiptir, böylece stüdyo kalitesinde ses kalitesi sunarak ve arkaplandaki gürültüyü engelleyerek sesinizi en temiz şekilde karşı tarafa iletir.
  • Özel kayak gözlüğü tasarımındaki süspansiyon bandı tüm kafalara uyarak ve kendini ona göre şekillendirerek, ağırlığı eşit olarak dağıtıp basınç noktalarını ortadan kaldırıyor.
  • 16.8 milyon farklı renk ve dinamik ışıklandırma efekti sayesinde kulaklığınızı benzersin yapın.
Daha fazla ürün bilgisi

Ürün Bilgileri

Ölçü:Arctis 5  |  Renk:Siyah

Teknik Ayrıntılar

Ek Bilgiler

Garanti ve Destek

Amazon.com.tr İade Politikası:Amazon.com.tr Gönüllü 30 Gün İade Garantisi: Satın almış olduğunuz birçok ürünü, ürünün size teslim edilmesini takip eden 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Gönüllü 30 Gün İade Garantimiz, yasal cayma hakkınızı hiçbir şekilde etkilemez. İstisnalar ve koşullar hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Ürün Açıklaması

Ölçü:Arctis 5  |  Renk:Siyah

Ürün Açıklaması

Maksimum rahatlık ve sağlamlık için güçlü ve çok hafif malzemelerden üretilen Arctis 5 çoklu platform ve mobil uyumla istediğiniz her yerde oyun oynamanıza olanak sağlar. S1 hoparlör sürücüleri sayesinde oyunlarınız, müziğiniz, filmleriniz ve çok daha fazlası için ayrıntılı, dengeli, ve temiz ses atmosferi oluşturur.

Setin İçeriği:

Kulaklık, Ürün Bilgi Kılavuzu


Üreticiden