95,00 TL
Stokta var.
UĞUR A.V.M tarafından satılır ve gönderilir. Daha fazla bilgi, hüküm ve koşullar, firma künyesi ve cayma hakkı için lütfen satıcının adına tıklayın.
95,00 TL + Kargo BEDAVA

Satış yapmak mı istiyorsunuz? Amazon'da sat

Uğur Avm den Ayak Sobası My-So My-So Ayak Isıtıcı Ayak Sobası 3 yıl Garantili

5.0 / 5 yıldız 1 müşteri yorumu

Fiyat: 95,00 TL
Fiyatlara KDV dahildir.
95,00 TL başlangıç fiyatıyla 1 yeni 

Ürün Bilgileri

Teknik Ayrıntılar
Piller Kutuya Dahil mi?Hayır
Pil Gerekli mi?Hayır
  
Ek Bilgiler
ASINB07J2NM4JC
Müşteri Yorumları 5.0 / 5 yıldız 1 müşteri yorumu
En Çok Satanlar Sıralaması Yapı Market kategorisinde 2.147. sırada (En iyi 100 listesini göster)
Satışa Sunulduğu İlk Tarih5 Ekim 2018
  
Garanti ve Destek
Amazon.com.tr İade Politikası: Amazon.com.tr Gönüllü 30 Gün İade Garantisi: Satın almış olduğunuz birçok ürünü, ürünün size teslim edilmesini takip eden 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Gönüllü 30 Gün İade Garantimiz, yasal cayma hakkınızı hiçbir şekilde etkilemez. İstisnalar ve koşullar hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.
 

Ürün Açıklaması

My-So Ayak Isıtıcı (Ayak Sobası) My-So Ayak Isıtıcısı ile Kış Soğuklarını Rahat ve Sıcak Geçirin! Soğuk kış günlerinde hepimizin en fazla şikayet ettiği durumlardan biri de ayaklarımızı bir türlü ısıtamamamızdır. Evinizde, işyerinizde, ofisinizde ayaklarınızın ve bacaklarınızın ısıtılmasında son derece etkili bir çözüm sunan My-So ayak ısıtıcı ile kış soğuklarını rahat ve sıcak geçireceksiniz. Karın ve kasık ağrılarına karşı olumlu etkileri olan My-So ayak ısıtıcısının ayrıca romatizmaya ve kadınlardaki adet ağrılarına karşı da olumlu etki ettiği kullanıcıların yorumlarından anlaşılmaktadır. Unutmayın, birçok hastalık ayaktan başlar. Evinizde, Büronuzda ve İşyerinizde Ayaklarınız Üşümesin! My-So Ayak Isıtıcısı, ayak ve bacakları mükemmel ısıtır, kasık ve karın ağrısına olumlu etki eder. Kışın birçok hastalığın ayaklardan başladığını düşünürsek My-So ayak ısıtıcısının önemini biraz daha anlamış oluruz. Siz de kış soğuklarında ayaklarınızı bir türlü ısıtamamaktan yakınıyorsanız, kullanıcılarından olumlu yorumlar alan My-So ayak ısıtıcısını denemelisiniz. Müşterilerimizden gelen geri dönüşlerde romatizmaya ve bayanlarda adet sancısına iyi geldiği tespit edilmiştir. My-So Ayak Isıtıcısı Genel Özellikler: Ürünün üst kısmı kompozit kaplı olduğu için ürünü fişe taktıktan 15 dakika sonra ısıtıcı kullanılabilir seviyeye gelmektedir. Fişi takılı unutsanız bile sıcaklığı 50 dereceyi geçmeyeceği için tehlike arz etmez. Ürün düşürülmediği sürece arızalanmaz. Günde 8 Saat Kesintisiz 30 gün kullanım karşılığı sadece 3 TL değerinde elektrik harcar. 220v 50 kHz, 50W Elektrik ile çalışmaktadır. Boyutları: 33 x 48 x 3 cm 3 Yıl Garantilidir. Türkiye'de imal edilmektedir. My-So Ayak Isıtıcısı Kullanma Talimatı Kullanım esnasında kesinlikle My-So Ayak Isıtıcısının üzeri kapatılmamalıdır.


1 müşteri yorumu

5 yıldız üzerinden 5,0

Bu ürünü incele

Düşüncelerinizi diğer müşteriler ile paylaşın

4 Ocak 2019
Doğrulanmış Alışveriş

Ürün Kategorisine göre Benzer Ürünler

Siparişim Nerede?

Teslimat ve İadeler

Yardıma mı ihtiyacınız var?