₺671,92
Genellikle 2–3 gün içinde kargoya verilir.
₺671,92 + Kargo BEDAVA
Yurudesign Modüler Mobilya tarafından satılır ve gönderilir. Daha fazla bilgi, hüküm ve koşullar, firma künyesi ve cayma hakkı için lütfen satıcının adına tıklayın.

Amazon A’dan Z’ye Garantisi Hakkında

Amazon A’dan Z’ye Garantisi, üçüncü taraf bir satıcı tarafından satılan ürünleri satın aldığınızda sizi korur. Garantimiz, ürünlerinizin hem zamanında teslimini hem durumunu kapsamaktadır.
Tüm ayrıntılara bakın.

Satış yapmak mı istiyorsunuz? Amazon'da sat

Yurudesign Vario G Ofis Klasör Dolabı Kitaplık Meşe-Siyah


Fiyat: ₺671,92
Fiyatlara KDV dahildir.
223,98 TL x 3 ay'a varan faizsiz taksit seçenekleri Taksitler
Satın almayı tamamlamak için uygun taksit sayısını seçebilirsiniz.
Dönem Aylık Tutar Toplam Tutar
2x ay 335,96 TL 671,92 TL
3x ay 223,98 TL 671,92 TL
  • Meşe-Beyaz renkli takım ıçin = 'meşe' seçeneğini ışaretleyiniz.
  • Meşe-Siyah renkli takım ıçin   = 'kahverengi açık' seçeneğini ışaretleyiniz.
  • Genelde aynı boyutlarda ama çok daha ucuza satılan ürünlerde yaşanabilecek olası problemler aşağıdaki gibidir
  •   -Hammadde kalitesi =1.
  • Ya da 2. sınıf olmayan hammaddeler sararma ve kabarma yapar ayrıca kanserojen olma ıhtimali vardır.

Ürün Bilgileri

Teknik Ayrıntılar
  
Ek Bilgiler
ASINB07H8G9GXS
Müşteri Yorumları Yorum yapan ilk kişi olun
Amazon Çok Satanlar Sıralaması Ev ve Yaşam kategorisinde 12.330. sırada (Ev ve Yaşam kategorisindeki En Popüler 100 Ürünü göster)
MenşeiTürkiye
Satışa Sunulduğu İlk Tarih7 Ağustos 2019
  
 

Ürün Açıklaması

Yurudesign Vario G Ofis Klasör Dolabı 'Görseller arasında ölçüleri gösteren ayrıntılı bir resim bulunmaktadır' Genişlik: 1199 cm Derinlik: 376 cm Yükseklik: 1218 cm   Beyaz Renkli Takım İçin = 'BEYAZ' seçeneğini işaretleyiniz.-Kesim işçiliği= Demonte ürünlerde düşük kesim işçiliği parçaların birleşim yerlerinde hataları da beraberinde getirmektedir.-PVC bant kalitesi= 1. sınıf olmayan pvc bant ve işçilik görselliği bozmakla kalmaz aynı zamanda parçaların ömrünü kısaltır.-Aksesuar kalitesi= Menteşeler kalitesiz ise kapaklarda sarkmalar kulplar kalitesiz ise zamanla kararma ve paslanma yaşanacaktır.Yurudesign markalı ürünlerin ölçüleri birbirini tamamlar nitelikte olduğu için alacağınız diğer ürünler ile birebir uyum sağlayacaktır.E1 standartlarına uygun kanserojen madde içermeyen hammaddelerden üretilmektedir.Kalite 18mm kalınlığında yongalevhasuntalam plakalardan üretilmektedir.Ürüne ait tüm parçalarda 1. sınıf pvc bant uygulanmıştır.Ürüne ait tüm parçalar bilgisayar destekli yüksek teknolojili cnc makinelerde özenle işlenmektedir.   1.sınıf 150gr dopel ağır karton koliler ile paketlenmektedir.Ayrıntılı kurulum şeması montaj ve kurulum için gereken her türlü aparat ve bağlantı elemanları kutu içeriğinde mevcuttur.Ürüne ait tüm parçalar çok özel ve kurulumu kolaylaştıran bir numaralama metodu ile numaralandırılmıştır.   Ürünümüz sıfır adınıza faturalı ve garantilidir.

Müşteri yorumu yok

5 Yıldız (%0) %0
4 yıldız (%0) %0
3 yıldız (%0) %0
2 yıldız (%0) %0
1 yıldız (%0) %0
Amazon yıldız derecelendirmelerini nasıl hesaplar?