₺831,92
Genellikle 2–3 gün içinde kargoya verilir.
₺831,92 + Kargo BEDAVA
Yurudesign Modüler Mobilya tarafından satılır ve gönderilir. Daha fazla bilgi, hüküm ve koşullar, firma künyesi ve cayma hakkı için lütfen satıcının adına tıklayın.

Amazon A’dan Z’ye Garantisi Hakkında

Amazon A’dan Z’ye Garantisi, üçüncü taraf bir satıcı tarafından satılan ürünleri satın aldığınızda sizi korur. Garantimiz, ürünlerinizin hem zamanında teslimini hem durumunu kapsamaktadır.
Tüm ayrıntılara bakın.

Satış yapmak mı istiyorsunuz? Amazon'da sat

Yurudesign Vario ABF Ofis Büro Masa Takımı Meşe-Siyah


Fiyat: ₺831,92
Fiyatlara KDV dahildir.

Ürün Bilgileri

Teknik Ayrıntılar
MarkaYurudesign
MenşeiTürkiye
Malzeme Türüyapay_ahşap
Üretici Parça NumarasıVO10-OB
  
Ek Bilgiler
ASINB07H8GM8NJ
Müşteri Yorumları
Amazon Çok Satanlar Sıralaması Ev ve Yaşam kategorisinde 4.917. sırada (Ev ve Yaşam kategorisindeki En Popüler 100 Ürünü göster)
Satışa Sunulduğu İlk Tarih9 Ağustos 2019
  
Garanti ve Destek
Amazon.com.tr İade Politikası: Amazon.com.tr Gönüllü 30 Gün İade Garantisi: Satın almış olduğunuz birçok ürünü, ürünün size teslim edilmesini takip eden 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Gönüllü 30 Gün İade Garantimiz, yasal cayma hakkınızı hiçbir şekilde etkilemez. İstisnalar ve koşullar hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.
 

Ürün Açıklaması

Yurudesign Vario ABF Ofis Seti (MASA+SEHPA+MASA DOLABI )    Yurudesign Vario A Ofis Masası Genişlik: 140 cm Derinlik: 60 cm Yükseklik: 73,8 cm   Yurudesign Vario B Ofis Sehpası Genişlik: 60 cm Derinlik: 50 cm Yükseklik: 46,3 cm   Yurudesign Vario F Ofis Kapaklı Kitaplık Dolap Genişlik: 139,8 cm Derinlik: 46,3 cm Yükseklik: 61,8 cm   Genelde, aynı boyutlarda ama çok daha ucuza satılan ürünlerde yaşanabilecek olası problemler aşağıdaki gibidir;   -Hammadde kalitesi =1. ya da 2. sınıf olmayan hammaddeler sararma ve kabarma yapar ayrıca kanserojen olma ihtimali vardır.   -Kesim işçiliği= Demonte ürünlerde düşük kesim işçiliği parçaların birleşim yerlerinde hataları da beraberinde getirmektedir.   -PVC bant kalitesi= 1. sınıf olmayan pvc bant ve işçilik görselliği bozmakla kalmaz aynı zamanda parçaların ömrünü kısaltır.   -Aksesuar kalitesi= Menteşeler kalitesiz ise kapaklarda sarkmalar, kulplar kalitesiz ise zamanla kararma ve paslanma yaşanacaktır.   Yurudesign markalı ürünlerin ölçüleri birbirini tamamlar nitelikte olduğu için alacağınız diğer ürünler ile birebir uyum sağlayacaktır.   E1 standartlarına uygun kanserojen madde içermeyen hammaddelerden üretilmektedir.   1. Kalite 18mm kalınlığında yongalevha/suntalam plakalardan üretilmektedir.   Ürüne ait tüm parçalarda 1. sınıf pvc bant uygulanmıştır.   Ürüne ait tüm parçalar bilgisayar destekli yüksek teknolojili cnc makinelerde özenle işlenmektedir.   1. sınıf 150gr dopel ağır karton koliler ile paketlenmektedir.   Ayrıntılı kurulum şeması, montaj ve kurulum için gereken her türlü aparat ve bağlantı elemanları kutu içeriğinde mevcuttur.   Ürüne ait tüm parçalar çok özel ve kurulumu kolaylaştıran bir numaralama metodu ile numaralandırılmıştır.   Ürünümüz sıfır, adınıza faturalı ve garantilidir.

Müşteri yorumu yok

5 Yıldız (%0) %0
4 yıldız (%0) %0
3 yıldız (%0) %0
2 yıldız (%0) %0
1 yıldız (%0) %0
Amazon yıldız derecelendirmelerini nasıl hesaplar?