Müşteri Yorumu

10 Ekim 2019
Bugün teslim aldım. Bu fiyat aralığındaki telefonlardan çok farklı olduğunu düşünmüyorum. Samsung Note 5 kullanıyordum. Tabiiki Note5 tasarım ve malzeme kalitesi olarak çoğu telefondan önde olduğu gibi P30 Lite'in da önünde. Keşke ekranı 6 inç yada 5.9 inç düzeylerinde tutsalarmış. Elim büyük olduğu halde yinede telefon biraz uzun geldi. Ses düğmelerinin sağda olması biraz ters geldi, açıkcası kullanıken bazen ses yerine açma kapama tuşuna basıyorum buda güzel olmamış. Kamerası çok anladığım bir konu değil ama gece çektiğim ilk resimde gözleri kırmızı çıkarmasa iyi olurdu.
Genel olarak eksileri:
- Biraz uzun
- ses düğmeleri sağda ve açma kapama düğmesine çok yakın konumda
- kamera çıkıntısını dert edinen olursa bence buda eksi bir tasarım diyebilirim.
- pili beklediğim kadar iyi gitmedi. Belki ilk gün çok fazla güncelleme yaptı ondanda olabilir. Genüz alalı 10 saat olmadan ve oyun filanda oynamıyorum bir saat kadar video seyrettim yüzde 50 ye geldi.
-Tamam kutusu açılmadan geldi gayet güzel jelatinli vs.. AMA koskoca huawei firması bir telefonun tam oturacağı sağa sola hareket etmeden yerleştirebileceğin bir kutu niye yapmıyorsun. Böyle saçmalık olmaz telefon kendi kutusunda sağa sola oynuyor.

Artıları:
+Huawei yazılım olarak başarılı bir ürün sunuyor.
+Fiyat olarak Samsung A70 bandında bir ürün ama A70 'e göre daha iyi tasarlanmış ve daha küçük
+Hızlı şarz iyi hemen şarz oluyor ama hızlı şarzından acayip yüksek cızırtı sesi geliyor.

Amazona teşekkürler adam gibi firma hakkaten.
4 kişi bunu faydalı buldu
0Görüş Kötüye kullanımı bildir Kalıcı Bağlantı

Ürün Bilgileri

5 yıldız üzerinden 4,4
4,4 / 5 yıldız
54 müşteri oyu