Müşteri Yorumu

25 Ocak 2019
Ürün xbox 360 kontrolcüsü kadar sağlamlık hissi vermese de daha kaliteli hissi veriyor.
Bluetooth olması çok güzel, android telefon ve tabletler ile uyumlu, denedim ve oyun dışında da telefon/tableti kullanabiliyorsunuz. Uygulamaya gir, çık, menü de dolaş gibi temel işlevler yapılabiliyor daha fazlası için test etmedim.
Ipad cihazıma bağlanamadı ilk denemede. Bir daha denemedim, belki desteklemiyordur.
Bilgisayara bağlanması zaman alıyor, yani bir Bluetooth kulaklık kadar hızlı değil, tabi bu windows kaynaklı da olabilir.
Uzun ömürlülük konusunda da bilmeyenler için belirtmekte fayda var, Xbox one kontrolcüleri kronik sorunları olan cihazlardı, d-pad bozulması, LB-RB tuşlarından birinin bozulması gibi durumlar sık karşılaşılıyor. One S için de benzer durum söz konusu deniyor ama bilmiyorum, deneyip göreceğiz. İnternetten bakabilirsiniz.
Titreşim motoru çok güçlü ve bazı oyunlarda farklı frekanslarla titreşiyor.

Amazon.com ve .de üzerinden çok alışveriş yaptım, Türkiye'den ilk alışverişmdi. Pişman etti. Ürün hızlı paketlenip kargoya verildi. Çarşamba aldım, Aynı akşam kargoya verildi yazdı ki bu güzel bir şey. Cuma ürün Kayseriye geldi, rezillik burda başlıyor; sabah 9:40 civarı dağıtım şubesine giren ürün şubeye 800 metredeki teslim adresine teslim edilmedi, iş çıkışı yol üstünde alayım dedim, dediler şubeden teslim edemiyoruz adrese verilmeli, yarın teslim edeceğiz, kargo sahibine nasıl veremezsiniz desem de kural falan dediler, dedim iyi yarın ofise gelir. Cumartesi günü bildirim geldi 9:43 de dağıtıma çıktı diye ve hemen peşi sıra 9:47'de adres hatalıydı, yerel dağıtıcı firma hatayı düzeltti teslimat 1 gün gecikebilir. Dağıtıma çıkınca mı farkına varıldı hatanın, tabi ki hayır. Neyse pazartesi gelsin zaten ofiste değilim deyip önemsemedim. Pazartesi bitti eve gideceğim, gelen giden yok eve dönüşte yine uğradım, dedim gelmedi hala, çalışan arkadaş demez mi cumartesi teslim için yetiştirilememiş kalmış. Dedim bugün neden hala şubede peki, ses yok. Kimlik fotoğrafımı falan çekip ancak teslim ettiler kargoyu, dolancırıcılara önlemmiş. Benim kargo geldi mi diye bağırsam duyulacak mesafeye 4 günde teslim edemediler kısacası. Amazon kargo firması ile olan anlaşmasını gözden geçirmeli.

Ürün 4 Yıldız
Amazon 4 Yıldız
Kargo 1 Yıldız
7 kişi bunu faydalı buldu
0Görüş Kötüye kullanımı bildir Kalıcı Bağlantı

Ürün Bilgileri

5 yıldız üzerinden 4,6
4,6 / 5 yıldız
181 müşteri oyu
₺398,60+ ₺4,90 kargo