Müşteri Yorumu

29 Aralık 2018
-Görüntü çok güzel, boyut olarak gayet iyi, küçük evler için çok kullanışlı. Son derece de sessiz. Sesli diyenler olmuş fakat sonuçta bir motor çalışacak, hava akımı yaratıp vakum yapacak.Kütüphane sessizliği beklemek çok saçma olur.
-Ben muhakkak turbo başlıklı bir ürün istiyordum çünkü tüm turbo başlıkların aura cleanmax gibi olacağını düşünmüştüm -ki bu benim hatam- bu modelin turbo başlığı evet var, ama kendi halı kilim başlığı bana daha kullanışlı, daha güçlü geldi, turbo başlığı muhtemelen kullanmam. Ayrıca turbo başlık biraz daha sesli çalışıyor diğer başlıklardan.
-Toz haznesi çok çok kolay çıkarılıp takılıyor, hatta biraz çekindim bu kendi kendine de çıkar düşer mi acaba diye ama henüz olmadı böyle bir şey.
-Süpürgenin sap kısmı bu çekiş gücü için yeterli sağlamlıkta değil gibi geldi bana. Çok iyi çekiyor,haliyle halıya çok yapışıyor ve itip çekmek güç istiyor fakat güç kullanmaya zorlayamıyorsunuz çünkü sapı o güveni vermiyor. Zamanla el alışır herhalde ama ilk zamanlar tedirgin ediyor.
-Hortum dandik gibi görünüyor ama teknosada satış görevlisi öyle şeyler yaptı ki hortuma, bana mısın demedi, sağlammış meğer.
-Genel olarak makinenin kendisi çok iyi, aksam kalite açısından makinenin gerisinde kalıyor diyebilirim.
-Biz makineden gayet memnunuz, ürün hakkındaki tümmmm yorumları okuyup satın aldık ve amazon sayesinde piyasadan çok daha ucuza aldık. Bizim gibi kullanıcı yorumlarını önemseyenler için kendi dikkat ettiğim noktaları yazmak istedim. İyi alışverişler herkese.
34 kişi bunu faydalı buldu
0Görüş Kötüye kullanımı bildir Kalıcı Bağlantı

Ürün Bilgileri

5 yıldız üzerinden 4,6
4,6 / 5 yıldız
270 müşteri oyu