Müşteri Yorumu

26 Aralık 2018
Öncelikle ürünle ilgili yorumumu paylaşmak isterim.
Üründe veya kutusunda hiç bir hasar mevcut değildi. Gayet beklenen şekilde ulaştı. Hemen ertesi gün gelmedi fakat, sonuçta geldi (Detaylar aşağıda) Kurulum yapılması biraz sürebiliyor, Yazılım güncellemesi, (5.55 olarak geliyor ve 6.0.3’e zorunlu yükseltiyor) ilk oyun indirmeleri vs. epey zaman alıyor. İlk gün oyun oynayamayabilirsiniz.
PS4 Pro (tabi ki oyunların tasarımına bağlı) henüz beklediğim o 4K performansını vermedi. Vakit ve imkân buldukça oyun satın alıyorum ve oynuyorum fakat henüz "ne görüntü be!" dedirten bir görüntüyle karşılaşmadım.
Başkalarının da yorumlarda belirttiği gibi, cihazı koyduğunuz yer kapalı olmasın, hava alan bir yer olsun, hatta mümkünse ahşap olmasın çünkü ısınma yapabiliyor. PES '17 oynarken bazen oyunda kasmalar meydana çıkıyor, bunun da ısınmadan kaynaklı olduğunu keşfettim. Menüsü, geçişleri, arayüzü güzel, fakat yeterince kişiselleştirilemiyor. Oyun listesini mesela kendisi kafasına göre diziyor, illa PS Store'u hep ilk sıraya koyuyor. Bunun değiştirilebilmesi gerekirdi. (Varsa da ben henüz vakıf olamadım.) Slim kadar olmasa da, yine de gayet ince bir tasarıma sahip. Çoğu LED/LCD TV'nin altına sığacaktır. Rest Mode'da oyun ve güncellemeleri indirmeye devam edebilmesi güzel bir özellik olmuş. DualShock kolun şarjı oldukça iyi gidiyor. Benim gibi az (haftada 3-5 saat) oynayan biriyseniz bir hafta hatta daha fazla kullanabiliyorsunuz tekrar şarja takmaya gerek kalmadan. Taktığınızda da hızlıca doluyor. yarım saat gibi bir sürede full olmuştu diye hatırlıyorum. Şimdilik ürünle ilgili yorumlarım bu kadar. Gelelim amazon'la ilgili kısma.

Black Friday (25 Kasım) günü indirimden 2729 liraya aldığım ürün. 1 ay sonra yani 25 Aralık'ta 2529 liraya satışa sunulmuş. Öncelikle bu durum üzdü. Arada sadece bir ay var ve birinde diğerinden daha fazla indirim yapıyorsanız, bu ilki olmalıdır diye düşünüyorum. Aksi takdirde insanların kendilerini keriz gibi hissetmelerine sebep olursunuz. amazona yakıştıramadım. Tekrar alışveriş yapar mıyım, bilemiyorum.
Bu ürünün ulaşması için 5 gün civarı bekledim. Çünkü Black Friday'de stokları hızlıca tükendiğinden dolayı ellerinde kalmamıştı. Lakin yine de çok uzun sayılmayacak bir süre (3-4 gün sonunda) kargoladılar ve düzgün bir şekilde elimize ulaştı.
15 kişi bunu faydalı buldu
0Görüş Kötüye kullanımı bildir Kalıcı Bağlantı

Ürün Bilgileri

5 yıldız üzerinden 4,5
4,5 / 5 yıldız
36 müşteri oyu