Müşteri Yorumu

16 Ocak 2019
Amazondan ilk alışverişimdi. tereddütlü yaptım alışverişimi açıkcası çünkü daha önce H..urada.com adresinden yaşadığım sorunları yaşamak istememiştim (telefon eksik. açılmış kargo. kargo yırtılmış vb). şükür sorunsuz ve hızlı teslimat ile aldım .gayet güvenli ve amazon bu konuda çok titiz ve güvenilir. bunu öncelikle belirtmek isterim gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Telefona gelirsek .telefon beklediğimden çok çok iyi çıktı diyebilririm. alırken aklımda bunu alırım sonra pro düşünürüm diyordum ama gerek kalmadı beklentileriminde üstünde bir telefon . sorunsuz kullanıyorum siyahını aldım.. YALNIZCA TEK SORUN İNSTAGRAM DA STORYLERDE YAZI VE RESİM SIĞMIYOR BUDA CANINIZI SIKIYOR OLUCAK. ÇÜNKÜ ENİNE DARALTILIP BOYUNA UZATLMIŞ 19:9 BİR TELEFON .AMA YAZILIMSAL GÜNCELLEME İLE DÜZELTİLİR DİYE UMUYORUM EN KISA ZAMANDA HUAWEI TARAFINDAN

Kamera yeterli diyafram derecesi iyi . çözünürlüğü gel git yapıyor gibi. gece çekimini beğendim. ram yeterli. en ağır oyunları yükleyip denedim uzun süre ısınma sorunu yaşamadım. ekran tatmin edici. netflix VB yerlerden dizi izliyorum memnunum. işlemci çok seri . kirin 710 işlemcili ..performansını beğendim. type-c hızlı şarj kablosu var bitane ek olarak kablo alın dışarda onu kullanın derim ..kendi orjinalini titiz bir şekilde evde kullanın nacizane tavsiyem:) parmak izi çok hızlı , yüz tanımada öyle. şarjı gerçekten en memnun olduğum nokta 3750 ve ve 1.5 gün ortalama götürür .çok fazla oyun oynamazsanız.gönlünüz rahat olsun. Android 8.1 ile geliyor . 2019un 2. çeyrekte android 9 gelicek olarak söyleniyor.belkide daha erken.

4 yıldız verdim çünkü hızlı teslimat AGT-TR kurye firması diye bir kurye ile yapılıyor.bende sorun yaşanmadı ama amazona yakışmamış. gereksiz uslubu olan biri denk geldi bana teslimatta. imza attırıp ben sorumlu olmam imza attıktan sonra koliyi açabilrsinvb şeyler söyledi. o kişilere amazonla çalıştığını hatırlatmalı birileri ben denedim ama araçla daha dinlemeden basıp gitti.:) tüm izlenimlerim bu şekilde.
25 kişi bunu faydalı buldu
0Görüş Kötüye kullanımı bildir Kalıcı Bağlantı

Ürün Bilgileri

5 yıldız üzerinden 4,6
4,6 / 5 yıldız
367 müşteri oyu