Müşteri Yorumu

2 Temmuz 2020
Artı yönleri;
+ Şarj konusunda oldukça başarılı. Ürünü 1 aydır genelde gündüzleri nadiren geceleri kullanıyorum, bugün 2.kez şarja taktım.
+ Basınç sensörü olmazsa olmaz bir özellik değil ama normal diş fırçası kullanırken gereğinden fazla baskı yapıp diş etlerimin kanamasına yol açıyormuşum bunu fark ettim. Bu ürünü kullandıktan sonra kanamalar kesildi.
+ Başlık ilk başta küçük görünebilir ama ağzın her bölgesine rahatlıkla ulaşabiliyor. Fırçalama bitince dişlerinizin gerçekten temizlendiğini hissediyorsunuz.

Eksi yönü olarak söyleyebileceğim noktalar;
- Şarj ünitesi sadece tek bir cihaz için mevcut,
- Her iki ürün de aynı renk ve başlıkla geliyor, birbirinden ayırt etmek imkansız(Orijinal amazon'da farklı renk seçebiliyorsunuz),
- Temizlik modlarının pek bir anlamı yok, biri daha hızlı diğeri daha yavaş salınım uyguluyor sadece ama çok gürültü yaptığı için sadece yavaş modu kullanıyorum.
- Geceleri neredeyse bir tıraş makinesi kadar gürültülü çalışıyor, fırçalama işini çok geç saate bırakmayın derim.

Özet olarak şarjlı diş fırçalarını kesinlikle tavsiye ederim ancak ek özellikleri var diye daha pahalı modelleri almanıza hiç gerek yok. Şarjlı diş fırçası alımında tek bir kriteriniz olsun; şarjı en çok dayanan (pil teknolojisi en yeni olan) hangisiyse onu alın. Geri kalan özelliklerin hiçbiri olmazsa olmaz değil.

Son olarak amazon.com.tr'ye ve özellikle kurye sistemlerine sonsuz teşekkürler. TR içinde bu kadar hızlı ve müşteri odaklı çalışan bir sistemi başka bir yerde görmedim.
0Görüş Kötüye kullanımı bildir Kalıcı Bağlantı

Ürün Bilgileri

5 yıldız üzerinden 4,2
4,2 / 5 yıldız
131 müşteri oyu