Müşteri Yorumu

20 Ocak 2019
Uzun süre filtre kahve makinesi araştırdığım ve yapılan yorumlar bana çok yardımcı olduğu için ben de bi'kaç kelam etmek isterim.
Makine konusunda tecrübem olmadığı için kıyas edemeyeceğim ama kağıt filtre - altın/çelik filtre ikilemi yaşarken çelik filtrelerle yapılan kahvelerin berrak olmadığı, tortulu olduğu eleştirisini okumuştum. Bu cihaz altın filtreli -ki tavsiye edilenin altın filtre olduğunu da okudum- ve kahvenin berrak olmadığı ve tortulu olduğu doğru. Ben o tortuları şöyle bi çalkalayıp içiyorum ve bu nasıl eleştiri konusu olur anlamıyorum, inanılmaz leziz. Kahve dayandırmıyorum kendime.
Cihazın kendinden öğütüclü olması tavsiye edilmese de, öğütülürken o mis kokuyu hissetmek isteyenler ancak her seferinde değirmende öğütmeye uğraşamayacak olanlar, ayarlandığı saatte kahvesinin öğütülüp hazır olmasını isteyenler bence başka bir makine aramamalı.
İlk kahve yaptığımda sıcaklık sorunu yaşasam da sonraki seferlerde hazır olduktan 10 dakika sonra kahveyi makineden alarak bu sorunu çözdüm. Yoksa bu husus canımı epey sıkmıştı.
Kahve yaparken suyu içeceğiniz fincan sayısı kadar koymanız gerekmekte. Bununla ilgili fazlaca olumsuz yorum okumuştum. Hiç de zor değil bunu yapmak. Yapmayın arkadaşlar, güzelim makineyi bunun için üzmeyelim lütfen. İri cüsseli biraz ama belki göründüğü gibi değil, kırılgan ve hassas belki. Bilemeyiz.
Son yorumum amazon.tr'ye. Tahmini sipariş gününden çok önce, siparişimden bir gün sonra elime ulaştırdı siparişimi. Üstelik müthiş bir indirimle aldım. Çok teşekkür ederim.
Edit: Yaklaşık 6 aydır kullanmaktayım. Yukarıda çokça övmüş olduğum cihazla ilgili karşılaştığım sorunu yazmayı da borç bilirim. Maalesef damlatma sorunu var. Her zaman değil ama sıklıkla. Ha almama engel olur muydu derseniz elbette hayır. Seviyorum merkez!
8 kişi bunu faydalı buldu
0Görüş Kötüye kullanımı bildir Kalıcı Bağlantı

Ürün Bilgileri

5 yıldız üzerinden 4,5
23 müşteri oyu
₺853,90+ Bedava kargo