Müşteri Yorumu

23 Haziran 2019
Uzun zamandır beğendiğim ve MokaPota'da okuyucularımıza önerdiğim bir üründü, eski makinem artık yıpranınca makinemi EKF7800 ile yeniledim. 1 aydan fazladır evimde bu makineyi kullanıyorum. Hem çok kaliteli bir görünüşü var hem de oldukça pratik. Zaten mokapota okuyucularından da tam not alan bir makine olduğu için gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.
Aroma seçeneği mevcut, kahveyi 3 kademe 40 dakika sıcak tutma özelliği oldukça başarılı, özellikle çay alışkanlığı nedeniyle kahvesini de çok sıcak içmek isteyen kişiler için en yüksek sıcak tutma seviyesi kahveyi gerçekten çok sıcak tutuyor. Orta seviye ise piyasadaki bir çok makinenin ısı seviyesi. Bu özelliğe piyasadaki başka bir makinede de rastlamadım.
Makinenin su haznesinde bir carbon filtre var normalde bunun belirli peryotlarda değişmesi gerek ama ülkemizdeki su kalitesi avrupadaki kadar kötü olmadığı için ve hatta bir çok dünya ülkesine göre oldukça iyi olduğu için buna ek bir de zaten damacana su kullanıldığı için bu filtreyi kullanmadan da kahve yapabilirsiniz. filtreyi çıkartıp kahve yaptığınızda da aynı lezzeti alacağınıza eminim. İçinden kendi filtresi çıkıyor performansı da oldukça iyi ama ben bunun yerine kağıt filtreyi tercih ediyorum, kağıdın süzme kalitedi herşeye rağmen çok daha yüksek.
Özetle gönül rahatlığı ile alabileceğiniz uzun yıllar da kullanılabilecek gibi görünen bir ürün. Sevgiler.
6 kişi bunu faydalı buldu
0Görüş Kötüye kullanımı bildir Kalıcı Bağlantı

Ürün Bilgileri

5 yıldız üzerinden 4,5
4,5 / 5 yıldız
47 müşteri oyu