A'dan Z'ye Garanti Hakkında

Amazon.com.tr'de her zaman güvenle alışveriş yapmanızı istiyoruz. Bu nedenle, ödemeyi Amazon.com.tr üzerinden yaparsanız üçüncü taraf satıcılardan yapılan alışverişleri de garanti altına alıyoruz. Amazon.com.tr'den yapılmayan ödemeler, A'dan Z'ye Garanti kapsamında değildir.

Satın aldığınız ürünün durumu ve zamanında teslimi Amazon A'dan Z'ye Garanti kapsamında güvence altına alınır.

Amazon.com.tr'de yapılan alışverişler için de aynı güvence verilir.

Bir Amazon satıcısından yaptıkları alışverişlerin ödemesini Amazon.com.tr üzerinden yapan müşterilerimiz, teslimat ücretleri dahil olmak üzere satış fiyatının 5.000 ₺ tutara kadar olan kısmını geri alabilir.

A'dan Z'ye Garanti talebi oluşturabileceğiniz durumlar hakkında daha fazla bilgi almak için A'dan Z'ye Garanti Talebi Koşulları’na gidin.

Not: A’dan Z’ye Garanti yalnızca Amazon.com.tr web sitesindeki satıcılardan verilen siparişlere uygulanır. Amazon Müşteri Hizmetleri, Amazon Global Store’dan satın alınan ürünler konusunda size destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır. Daha fazla bilgi için Amazon Global Store Hüküm ve Şartları sayfasına bakabilirsiniz.

Bu bilgiler yararlı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Lütfen aşağıdakilerden hangisinin bilgileri en iyi şekilde tanımladığını seçin:

Teşekkürler! Geri bildiriminize doğrudan yanıt veremiyor olsak da, çevrimiçi Yardım hizmetimizi geliştirmek için bu bilgileri kullanacağız.