Hesabınızı Oluşturma Hakkında

Amazon hesabınızı oluşturmak için tüm ihtiyacınız olan bir e-posta adresi ve şifredir.

Amazon.com.tr veya diğer Amazon web sitelerinden daha önce sipariş vermediyseniz bir hesap oluşturabilirsiniz (siparişinizden önce veya ilk siparişinizi verdiğinizde), böylece bilgileriniz sunucumuza kaydedilir.

Not: Hesabınızı e-posta adresi yerine bir cep telefonu numarasıyla ilişkilendirmeyi tercih ederseniz iOS ve Android akıllı telefonlar için hazırlanan Amazon uygulamasını kullanarak bir hesap oluşturabilirsiniz. Daha fazla bilgi edinmek için Cep Telefonu Numarası ile Açılan Hesaplar ile ilgili Yardım sayfamızı ziyaret edin.

Sayfaların üst kısmında bulunan Hesabım'a tıklayarak hesabınıza istediğiniz zaman erişebilirsiniz. Lütfen Hesabım bölümüne giriş yapmak için her zaman aynı e-posta adresi ve şifreyi kullanın. Farklı cihazlar veya bilgisayarlar için ayrı hesap oluşturmanız gerekmez.

Hesabınızı oluşturduktan sonra şunları yapabilirsiniz:

  • Sipariş geçmişinizi kontrol etme
  • Açık siparişlerinizde değişiklik yapma (teslimat ve fatura adresi, ödeme yöntemi, teslimat seçeneği gibi) ve ayrıca siparişlerinizi takip etme
  • Ayarlarınızı değiştirme
  • İletişim Tercihlerinizi güncelleme
  • Önerilerinizi ve Profilinizi güncelleme
  • Ürünler hakkında yorum bırakma

Daha fazla bilgi edinmek için Sipariş Verme ile ilgili yardım sayfalarımızı ziyaret edin.

Bu bilgiler yararlı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Lütfen aşağıdakilerden hangisinin bilgileri en iyi şekilde tanımladığını seçin:

Teşekkürler! Geri bildiriminize doğrudan yanıt veremiyor olsak da, çevrimiçi Yardım hizmetimizi geliştirmek için bu bilgileri kullanacağız.