Ürünleri veya Siparişleri İptal Etme

Hesabım sayfasındaki Sipariş bölümünü ziyaret ederek henüz teslimat sürecine girmemiş olan ürünleri veya siparişleri iptal edebilirsiniz.

Not: Sipariş yola çıkmışsa, siparişte herhangi bir değişiklik yapmanız mümkün değildir. Ancak gelen kargo görevlisine paketi artık istemediğinizi söyleyebilir veya İade Destek Merkezi üzerinden ürünü iade edebilirsiniz.

Bir ürünü veya siparişin tamamını iptal etmek için:

  1. Siparişlerim bölümüne gidin.
  2. Ürünleri iptal et öğesine tıklayın.

    Not:

    • Üçüncü taraf satıcılardan alınan ürünler için iptal etme seçeneği sunulmaz. Böyle bir durumda siparişin yanında yer alan İptal Talep Et düğmesine tıklayabilirsiniz. İletişim formunu doldurduğunuzda, mesajınız satıcıya yönlendirilecektir. Ancak iptal işleminin yapılacağı garanti edilmez. İptal işleminizin yapılıp yapılamayacağına dair size bir saat içinde bir e-posta gönderilir.

  3. Siparişten çıkarmak istediğiniz her bir ürünün yanındaki onay kutusunu seçin. Siparişin tamamını iptal etmek isterseniz ürünlerin hepsini seçin.
  4. Ardından İşaretli ürünleri iptal et düğmesine tıklayın.

İptal talebinizin ardından hesabınızda kayıtlı olan e-posta adresine bir onay mesajı göndeririz.

Siparişin iptal edilip edilmediğini öğrenmek için Siparişlerim sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Siparişi İptal Edilen Siparişler bölümünde görüyorsanız iptal işlemi başarıyla tamamlanmış demektir.

Siparişiniz doğrudan bir satıcı tarafından gönderildiyse ve değiştirilemiyorsa, talimatlar için lütfen satıcıyla iletişime geçin. Satıcıyla nasıl iletişime geçeceğiniz konusunda daha fazla bilgi almak için Üçüncü Taraf Satıcılarla İletişime Geçme sayfasına gidin.

Bu bilgiler yararlı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Lütfen aşağıdakilerden hangisinin bilgileri en iyi şekilde tanımladığını seçin:

Teşekkürler! Geri bildiriminize doğrudan yanıt veremiyor olsak da, çevrimiçi Yardım hizmetimizi geliştirmek için bu bilgileri kullanacağız.