Baby Best Sellers Laptops Cameras Kitchen Amazon Fashion PCA HomeImprovementI Sports PS4 Cell Phones

Üçüncü Taraf Satıcısından Sipariş Verme Hakkında

Üçüncü taraf satıcılar çeşitli kategorilerde yeni ürünler sunan bağımsız satıcılardır.

Üçüncü taraf satıcılara verilen siparişlerin Amazon.com.tr üzerindeki diğer siparişlerden farkı yoktur. Amazon, gönderdiğiniz ürün bedellerini üçüncü taraf satıcıya aktarırken ödeme bilgilerinizi asla paylaşmaz.

Not: Lütfen satıcılara asla doğrudan para göndermeyin. Lütfen satıcılara asla doğrudan para göndermeyin. Bir satıcı kendisine doğrudan para göndermenizi isterse lütfen satıcının talebine uymayın ve olayı müşteri hizmetlerimize bildirin.

Aynı zamanda müşteri hizmeti işlemleriyle de ilgilenen satıcı siparişinizi doğrudan kendisi gönderir.

Üçüncü taraf satıcıların düzenlediği satış işlemlerinin tamamlanmasında Amazon.com.tr doğrudan söz sahibi değildir. Bu nedenle, aşağıdaki durumlarda doğrudan ilgili üçüncü taraf satıcıyla iletişime geçmeniz gerekir:

  • Amazon.com.tr web sitesinde satışını yaptıkları ürünle ilgili bilgi edinme.
  • Siparişinizin ne zaman gönderileceğini ve teslim edileceğini öğrenme.
  • Siparişinizin tahmini teslimat tarihinde ulaşmaması durumunda.
  • Teslim aldığınız ürünün hasarlı olması veya garanti süresi içinde bozulması durumunda.
  • Teslim aldığınız ürünün ürün girişiyle aynı olmaması halinde.

Üçüncü taraf satıcılarla aranızda bir anlaşmazlık olması durumunda sonuca varamazsanız Amazon.com.tr A'dan Z'ye Garanti özelliğini kullanabilirsiniz. Daha fazla bilgi edinmek için A'dan Z'ye Garanti Koruması bölümüne gidin.

  • Satıcılar, stoklarının teslimata hazır olması için sıkı bir şekilde çalışır ancak zaman zaman listelenen bir ürünün stok durumu sipariş verildiği anda değişebilir. Ürün stoklarının nadiren de olsa tükenebileceğini ancak satıcılardan bu durumu minimumda tutmasını istediğimizi lütfen göz önünde bulundurun.
  • Amazon.com.tr Pazaryeri'nde taklit ürün satışına izin verilmez. Aldığınız Pazaryeri ürününün taklit olduğunu düşünüyorsanız lütfen durumu bize bildirin. Satılan ürünlerin sahte olduğu şüphesiyle bildirilen her durum ayrıntılı bir şekilde incelenmektedir.

Bu bilgiler yararlı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Lütfen aşağıdakilerden hangisinin bilgileri en iyi şekilde tanımladığını seçin:

Teşekkürler! Geri bildiriminize doğrudan yanıt veremiyor olsak da, çevrimiçi Yardım hizmetimizi geliştirmek için bu bilgileri kullanacağız.