Yasal Haklarınız

İade nedeni, bir ürünü iade etmek için sahip olduğunuz zamanı belirler. Bir üründen memnun kalmadığınızda en fazla 30 gün içinde bu ürünü iade edebilirsiniz. Ancak ürün kullanılmamış ve defolu veya hasarlıysa iki sene içinde şikayette bulunabilirsiniz.

Cayma hakkı

Siparişinizi 14 gün içinde neden belirtmeden iptal edebilirsiniz, iptal politikamızın tümü ve cayma hakkına yönelik daha fazla bilgi için Kullanım ve Satış Koşullarımız bölümüne bakın. Ayrıca Çevrimiçi İade Merkezimiz bölümünü kullanarak çevrimiçi olarak da iptal edebilirsiniz.

İsteğe bağlı iade garantisi

Cayma hakkınıza bakılmaksızın neredeyse tüm ürünleri elinize geçtikten sonraki 30 gün içinde iade edebilirsiniz. Her ürünü aldığınız koşullarda iade etmeniz gerektiğini lütfen göz önünde bulundurun. Diğer bir deyişle yeni ürünlerin kullanılmamış, hasar görmemiş ve eksiksiz olarak iade edilmesi gerekmektedir. Kullanılmış ürünlerde yeni kullanım veya hasar belirtisi olmamalıdır. İade işleminiz için lütfen Çevrimiçi İade Merkezimiz kısmını kullanın.

Belirli ürün gruplarından ürün iade ederken hangi ürünlerin iade edilemediğini ve nelere dikkat edilmesi gerektiğini öğrenmek için İade Politikalarımız Hakkında bölümüne bakın.

Not: İade alanındaki bilgiler, isteğe bağlı iade garantimizin kullanımı için geçerlidir. Bu koşullar hiçbir şekilde sizin yasal cayma hakkınızı sınırlamaz. Kullanım ve Satış Koşullarımız bölümünde yasal cayma hakkına yönelik ayrıntılar bulunur.

Bu bilgiler yararlı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Lütfen aşağıdakilerden hangisinin bilgileri en iyi şekilde tanımladığını seçin:

Teşekkürler! Geri bildiriminize doğrudan yanıt veremiyor olsak da, çevrimiçi Yardım hizmetimizi geliştirmek için bu bilgileri kullanacağız.