Daha fazla çözüm bulun

Kabul Edilen Ödeme Araçları

Aşağıdaki ödeme araçları kullanılabilir:

  • Kredi Kartları
  • Banka Kartları
  • Taksitler

Bilinmeyen Kredi Kartı Ücretleri Hakkında

Sizden Amazon adına hatırlamadığınız bir ödeme alındıysa, bizimle görüşmeden önce aşağıdaki ihtimalleri dikkate alabilirsiniz.
Önemli: Güvenli bir iletme yöntemi olmadığından kredi kartı numaranızı e-postayla göndermeyin.

Sipariş geçmişinizin tamamını Hesabım sayfanızda bulabilirsiniz. Hatırlamadığınız bir ödeme varsa aşağıdaki olası ihtimalleri dikkate alın:

  • Kart numaranıza erişimi olan çocuğunuz, eşiniz, akrabanız, arkadaşınız veya iş arkadaşınız tarafından verilmiş bir sipariş.
  • Kredi kartı veya banka kartı hesabıyla ilişkili olan ek kartlar.
  • Ön siparişli ürünler için daha önceden verilen siparişler.
  • Kısa süre önce iptal edilen veya değişiklik yapılan siparişler. Bazı bankalar ödeme yetkilendirmelerini bekleyen veya işlemi süren ödemeler olarak gösterir.

Alınan ödeme bu ihtimallerin hiçbiriyle açıklanamıyorsa lütfen bize ulaşın.

Taksitler

Kredi kartına taksit seçenekleri yalnızca uygun ürün kategorilerinde mevcuttur. Daha fazla bilgi için Kredi Kartı Taksitleri Hakkında Yardım sayfamıza bakın.

Banka Kartları

Amazon alışverişlerinizde bir banka kartı kullanıyorsanız, bazı bankaların satın alma limitlerinin olabileceğini veya kartın ödeme için uygun olmayabileceğini lütfen göz önünde bulundurun. Bu duruma bir çözüm bulabilmek için bankalarla görüşmelerimiz devam etmektedir. Bu süre içinde herhangi bir sorunuz olursa lütfen bankanızla iletişime geçin.

Bu bilgiler yararlı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Lütfen aşağıdakilerden hangisinin bilgileri en iyi şekilde tanımladığını seçin:

Teşekkürler! Geri bildiriminize doğrudan yanıt veremiyor olsak da, çevrimiçi Yardım hizmetimizi geliştirmek için bu bilgileri kullanacağız.