Kargo Takibi Hakkında

Kargo takip bilgilerinizi sipariş detaylarinizda bulabilirsiniz..

Siparişlerim

Takip özelliği bulunuyorsa paketinizi Siparişlerim bölümünden takip edebilirsiniz. Paketiniz için geçerli teslimat yöntemi ve kargo şirketi burada ve sevkiyat onayının bulunduğu e-postada belirtilir. Kargo şirketiyle iletişime geçmeniz gerekmesi halinde, iletişim bilgilerini Kargo Şirketi İletişim Bilgileri Hakkında sayfasında bulabilirsiniz.

Siparişiniz mobil cihazınız üzerinden verilmemiş olsa bile mobil cihazınızdaki Hesabım bölümünden de siparişlerinizi takip edebilirsiniz.

Paketiniz tahmini ulaşma zamanında gelmediyse, deneyimlerimiz geciken paketlerin normalde bir iki gün sonra ulaştığını göstermektedir.

SMS ile Kargo Takibi

SMS ile Kargo Takibi özelliği sayesinde Amazon.com.tr sitesinden aldığınız ürünlerin bulunduğu paketler hakkında telefonunuza gelen metin mesajlarıyla bilgi edinebilirsiniz. Yalnızca teslimat adresi ile ilgili bir sorun olması veya teslimatla ilgili olarak kargo şirketinin sizinle iletişime geçmeye ihtiyaç duyması gibi teslimatınızın başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesine yardımcı olacağını düşündüğümüz durumlarda mesaj alırsınız.

Daha fazla bilgi edinmek için lütfen SMS ile Kargo Takibi Yardım sayfalarımıza göz atın.

Bu bilgiler yararlı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Lütfen aşağıdakilerden hangisinin bilgileri en iyi şekilde tanımladığını seçin:

Teşekkürler! Geri bildiriminize doğrudan yanıt veremiyor olsak da, çevrimiçi Yardım hizmetimizi geliştirmek için bu bilgileri kullanacağız.