Kaydolun: SMS ile Kargo Takibi

SMS ile Kargo Takibi için kaydolarak belirli paketlerde takip bilgilerini alabilirsiniz.

Tüm siparişlerinizde SMS ile Kargo Takibi için kaydolmak istiyorsanız, kaydınızı iptal etmek istiyorsanız ya da telefon numaranızı değiştirmek istiyorsanız İletişim Tercihleri Merkezi seçeneğini belirleyin.

SMS ile Kargo Takibi için kaydolmak istiyorsanız:

  1. Siparişlerim sayfasına gidin.
  2. Takip bilgilerini almak istediğiniz siparişin yanındaki Kargo Takibi seçeneğini belirleyin. SMS ile Kargo Takibi için kayıt bağlantısı seçeneğini Amazon.com.tr tarafından gönderilen ürünlerde görebilirsiniz.

Not:

  • Cep telefonu numaranızı yalnızca teslimatla ilgili sorunlar için SMS ile Kargo Takibi mesajlarını göndermek için kullanırız.
  • SMS ile Kargo Takibi için sizden ücret alınmaz. Ancak servis sağlayıcınız tarafından standart mesaj ücreti alınabilir. Daha fazla bilgi için servis sağlayıcınızla iletişime geçin.
  • Şu anda aynı teslimat için birden çok telefona SMS ile Kargo Takibi gönderemiyoruz.
  • SMS ile Kargo Takibi seçeneği yalnızca siparişiniz takip hizmeti sunan bir kargo şirketiyle gönderilmişse kullanılabilir. Bir hesabı kullanarak SMS ile Kargo Takibi için kaydolduysanız yalnızca paketiniz takip edilebilir olduğunda kısa mesaj alırsınız.
  • SMS ile Kargo Takibi yalnızca Amazon.com.tr tarafından gönderilen ürünler için gönderilir. Marketplace satıcıları tarafından gönderilen ürünlerde SMS ile Kargo Takibi, Amazon Lojistik programı kapsamında olmayan ürünler için kullanılamaz.

Bu bilgiler yararlı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Lütfen aşağıdakilerden hangisinin bilgileri en iyi şekilde tanımladığını seçin:

Teşekkürler! Geri bildiriminize doğrudan yanıt veremiyor olsak da, çevrimiçi Yardım hizmetimizi geliştirmek için bu bilgileri kullanacağız.