Amazon Lojistik Hakkında

"Amazon Lojistik" ibaresi bulunan ürünlerin satışı üçüncü taraf bir satıcı tarafından yapılır, ancak bu ürünler size Amazon aracılığıyla gönderilir.

“Amazon Lojistik tarafından gönderilir” ifadesi ne anlama gelir?

Bu ürünler için tüm standart teslimat ücretlerimiz ve politikalarımızın yanı sıra, uygun ürünlerde BEDAVA Kargo seçeneği de geçerlidir.

Siparişinize ilişkin ödeme, alışverişi tamamlama sayfasında alınır. Siparişinizi verdikten sonra paketinize ilişkin kargo şirketi, gönderim tarihi ve tahmini teslimat tarihi gibi bilgileri Hesabım sayfanızda ve gönderim onayı e-postanızda bulabilirsiniz. Bir takip veya teslimat onayı numaranız varsa Hesabım sayfasındaki Kargo takibi bağlantısına tıklayarak paketinizi takip edebilirsiniz.

Amazon aynı zamanda “Amazon Lojistik tarafından gönderilir” ifadesi bulunan ürünler için müşteri hizmetleri desteği verir ve ürün iadeleriyle de ilgilenir. Yardıma ihtiyaç duyarsanız lütfen web sitemizin herhangi bir sayfasının üst kısmında bulunan Yardım seçeneğine tıklayarak Yardım sayfalarımızı ziyaret edin. KDV faturasına ihtiyacınız varsa doğrudan Satıcıyla iletişime geçmeniz gerekir.

Satışını üçüncü taraf satıcıların yaptığı Amazon Lojistik tarafından gönderilen ürünleri içeren siparişler, yalnızca Türkiye sınırları dahilinde bulunan bir adrese teslim edilebilir.

Amazon Lojistik tarafından gönderilen bir ürünü iade etmeniz gerekirse İade Destek Merkezimizi ziyaret ederek iade posta etiketi ve iade posta bilgilerini alın. Daha fazla bilgi için lütfen Sipariş Ettiğiniz Ürünlerin İadesi sayfasını inceleyin.

"Amazon Lojistik” işaretli ürünlerin faturaları hakkında

Amazon.com.tr Pazaryeri satıcılarından (üçüncü taraf satıcılar) alışveriş yaparken Amazon.com.tr ile değil, satıcılar ile iletişim kurmalısınız. Siparişinizle ilgili tüm bilgiler satıcıda olduğundan fatura adresinize fatura gönderme sorumluluğu üçüncü taraf satıcıya aittir.

Siparişiniz için satıcı bir fatura göndermediyse lütfen Müşteri Hizmetlerimiz ile iletişime geçin. Faturayı istemek için satıcınızla doğrudan iletişime geçebiliriz, ancak faturanın gönderileceğini garanti edemeyiz.

Bu bilgiler yararlı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Lütfen aşağıdakilerden hangisinin bilgileri en iyi şekilde tanımladığını seçin:

Teşekkürler! Geri bildiriminize doğrudan yanıt veremiyor olsak da, çevrimiçi Yardım hizmetimizi geliştirmek için bu bilgileri kullanacağız.