Amazon Lojistik

“Amazon Lojistik” (Amazon tarafından gönderilir) ürünleri üçüncü taraf bir satıcı tarafından sunulur ancak size bir Amazon Lojistik Merkezi’nden gönderilir.

Tüm Amazon standart kargo ücretleri ve politikaları yurt içinde gönderildiklerinde uygun siparişlerde bedava kargo ve Prime kargo dahil olmak üzere bu ürünler için geçerlidir.

Siparişinizi gönderdiğimizde kargo şirketini, kargo tarihini ve tahmini teslimat tarihini Hesabımsayfasında ve kargo onay e-postasında belirtiriz. Kargo takibini Siparişlerim sayfasından yapabilirsiniz.

“Amazon Lojistik” ürünleri için müşteri hizmetleri ve ürün iadeleri de tarafımızdan yürütülür.

Satışını üçüncü taraf satıcıların yaptığı Amazon Lojistik ürünleri içeren siparişler, yalnızca Türkiye’ye teslim edilebilir.

Amazon Lojistik ürününü iade etmeniz gerekirse İade Destek Merkezimizi ziyaret ederek iade etiketi ve iade posta bilgilerini alın. Daha fazla bilgi için bkz.Sipariş Ettiğiniz Ürünlerin İadesi.

“Amazon tarafından gönderilir” olarak işaretlenen ürünler için Fatura

Amazon.com.tr Pazaryeri alışverişlerinizde, Amazon.com.tr web sitesi ile değil, üçüncü taraf satıcıyla iletişime geçmelisiniz. Siparişinizle ilgili tüm bilgilere satıcı sahip olduğu için faturanızı fatura adresinize göndermekten o sorumludur.

Siparişiniz için satıcı bir fatura göndermediyse lütfen Müşteri Hizmetlerimizle iletişime geçin. Satıcıyla iletişime geçip bir fatura isteyeceğiz ancak bu işlemin başarılı olacağını garanti edemiyoruz.

Bu bilgiler yararlı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Lütfen aşağıdakilerden hangisinin bilgileri en iyi şekilde tanımladığını seçin:

Teşekkürler! Geri bildiriminize doğrudan yanıt veremiyor olsak da, çevrimiçi Yardım hizmetimizi geliştirmek için bu bilgileri kullanacağız.