İletişim - Hakkımızda

Önerilen Yardım Konuları

Ürünlerim Nerede?

Sipariş Ettiğiniz Ürünlerin İadesi

Bir e-posta veya SMS'in Amazon'dan Gönderilip Gönderilmediğini Belirleme

Faturam Nerede?

Diğer Soru ve Talepler

İletişim Bilgileri

Amazon Europe Core S.à r.l. (Amazon.com.tr internet sayfasının teknik işleyişi)

Amazon Europe Core S.à r.l. (Société à responsabilité limitée), 38 Avenue John F. Kennedy, L-1855 Lüksemburg

Amazon Turkey Perakende Hizmetleri Limited Şirketi ("Amazon tarafından satılır ve gönderilir" ibaresi bulunan ürünlerin satıcısı)

Merkez Adresi: Esentepe Mahallesi Bahar Sokak No: 13/52 Şişli, İstanbul

MERSIS Numarası: 0068097228800001

Ticaret Sicil No: 91626 / 5

KEP: amazonturkey.retail@hs01.kep.tr

Tüm sorularınız için bize https://www.amazon.com.tr/iletisim sayfasından e-posta gönderebilir veya +90 850 390 21 53 telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Hesap güvenliği nedeniyle, Müşteri Hizmetleri temsilcilerimizin yalnızca ilgili hesap sahibinden gelen taleplere yardımcı olabileceklerini lütfen unutmayın. Size daha iyi hizmet verebilmemiz için hesaba kayıtlı olan telefon numarasından bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Ayrıca, müşteri hesabınızın doğrulanabilmesi için hesabınıza kayıtlı posta kodunuz ve adresiniz başta olmak üzere, gerekli tüm verileri lütfen yanınızda hazır bulundurun.

Yasaların ihlali bildirimi için lütfen https://www.amazon.com.tr/bildirimformu bağlantısında yer alan formu doldurarak bize ulaşın.

Bağlı Olduğu Odalar: İstanbul Ticaret Odası

Amazon.com.tr tarafından gönderilmediğini düşündüğünüz bir e-posta iletisi almanız halinde lütfen bize bildirin. Bu tarz e-posta iletilerini bize nasıl bildirebileceğiniz ve şüpheli e-postalar ve kimlik avı hakkında daha fazla bilgi için lütfen Yardım sayfalarımıza başvurun.

Amazon.com.tr, Pazaryeri aracılığıyla kurulan sözleşmelerin tarafı değildir. Pazaryeri işlemlerinin taraflarının aralarında çıkabilecek uyuşmazlıkları kendi aralarında çözmeleri gerekmektedir.

Bu bilgiler yararlı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Lütfen aşağıdakilerden hangisinin bilgileri en iyi şekilde tanımladığını seçin:

Teşekkürler! Geri bildiriminize doğrudan yanıt veremiyor olsak da, çevrimiçi Yardım hizmetimizi geliştirmek için bu bilgileri kullanacağız.