Amazon Global Store

Amazon Global Store, müşterilerin Amazon’daki uluslararası markalara ve ithal edilen ürünlere erişmelerini sağlar.

Amazon Global Store üzerinden satılan ürünler, Amazon.com.tr'de kabul edilen farklı ödeme araçları kullanılarak TL cinsinden ödenebilir.

Arama çubuğunu kullanarak tercih ettiğiniz ürünü aradığınızda görüntülenen arama sonuçları, yerel satıcıların sunduğu benzer ürünlerin yanı sıra bulunduğunuz ülkeye ithal edilebilen Amazon Global Store ürünlerini içerir. Global Store ürünlerini sol gezinti menüsündeki Filtreler seçeneğini kullanarak filtreleyebilirsiniz.

Amazon Global Store, ithalat sürecini basitleştirir ve ithalat vergileri, vergiler ve ücretler dahil olmak üzere uluslararası ürünler için ödeyeceğiniz tüm tutarı sizin para biriminizde gösterir. Daha fazla bilgi için lütfen İthalat Ücreti Depozitosu Hakkında yardım sayfamızı ziyaret edin.

Amazon Global Store ürünleri için tahmini teslimat ücretleri ürün fiyatının altında gösterilir. Global Store Teslimat Ücretleri ve Süreleri Hakkında daha fazla bilgi edinin.

Not:

  • Amazon Global Store size geniş bir ürün yelpazesi sunmaya çalışsa da belirli kısıtlamalar sebebiyle tüm kategorilerdeki ürünler Global Store’da satışa sunulamayabilir. En geniş ürün yelpazesini sunmak için sürekli çalıştığımızdan emin olabilirsiniz.

  • Amazon Global Store ürünleri Türkiye içinde teslimata uygundur.

Bu bilgiler yararlı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Lütfen aşağıdakilerden hangisinin bilgileri en iyi şekilde tanımladığını seçin:

Teşekkürler! Geri bildiriminize doğrudan yanıt veremiyor olsak da, çevrimiçi Yardım hizmetimizi geliştirmek için bu bilgileri kullanacağız.