Amazon Kişisel Bilgilerinizi Nasıl Kullanır?

Kişisel bilgilerinizi hizmetlerimizi sunmak ve iyileştirmek için kullanmaktayız.

Bazı örnekler arasında ürün ve hizmet satın alımlarınız hakkında sizinle iletişim kurmak, Amazon deneyiminizi geliştirmek ve kişiselleştirmek ve yasal yükümlülüklere uymak yer alır. Kişisel bilgilerinizi ne şekilde kullandığımız hakkında daha fazla bilgiyi Gizlilik Bildirimimizde bulabilirsiniz.

Kişisel bilgilerinizi ilginizi çekebilecek özellikler, ürünler ve hizmetler için ilgi alanına dayalı reklamlar göstermek için kullanırız. İlgi alanına dayalı tanıtımlar sunarken adınız veya e-posta adresiniz gibi sizi tanımlayan bilgileri kullanmayız. İlgi Alanına Dayalı Tanıtımlar bildirimimizde daha fazla bilgi bulabilirsiniz. Sistemlerimizin tarayıcınızı veya cihazınızı tanımasını sağlamak ve size hizmetlerimizi sunmak için çerezleri ve diğer tanımlayıcı bilgileri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için lütfen Çerezler Bildirimimizi okuyun.

Müşterilerimiz hakkındaki bilgiler işimizin önemli bir bölümünü oluşturur ve müşterilerimizin kişisel bilgilerini başkalarına satma gibi bir faaliyette bulunmuyoruz.

Bu bilgiler yararlı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Lütfen aşağıdakilerden hangisinin bilgileri en iyi şekilde tanımladığını seçin:

Teşekkürler! Geri bildiriminize doğrudan yanıt veremiyor olsak da, çevrimiçi Yardım hizmetimizi geliştirmek için bu bilgileri kullanacağız.