Uluslararası İadeler

Paketinizi Siparişlerim sayfasından bir etiket kullanarak iade edebilirsiniz.

Bir ürünü iade etmeniz mi gerekiyor?

İade Kargo Ücreti

Teslimat tarihinden itibaren 30 gün içinde siparişlerinizi Siparişlerim sayfasından iade edebilirsiniz. Ürünü iade ettiğinizde bize ulaşması 5 ila 10 gün sürebilir. Ürün lojistik merkezimize teslim edildikten sonra, para iadesi tutarının hesabınızda görünmesi için 7-10 gün beklemenizi rica ediyoruz.

Uluslararası İade Yöntemleri

Amazon, ürününüzü iade etmenin çeşitli yollarını sunar:

  • DHL Express Teslim Alma:

    Size uygun olan yerden, size uygun zamanda teslim alma hizmetleridir. Bu hizmet, seçili ülkelerde sunulur.

  • Masrafı tarafınızdan karşılanan iade etiketi:

    Ülkeye bağlı olarak, ürünün alınmasından sonra iade kargo ücreti için 128 TL'ye kadar otomatik olarak para iadesi yaparız. (Müşteri, Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçerek 128 TL'yi aşan iade nakliye masrafları için ek geri ödeme talep edebilir.)

DHL Express Teslim Alma Hakkında

Siparişlerim sayfasından teslim alma seçeneğinizi belirlediğinizde iade talimatlarını içeren bir onay e-postası alırsınız. İade Merkezi üzerinden iade işleminizi tamamladıktan 30 dakika sonra MyDHL+ web sitesini ziyaret ederek veya DHL'i iletişim numaralarından arayarak teslim alma için size uygun bir yer, tarih ve saat belirleyebilirsiniz.

Teslim almayı telefonla planlamak için ülkeye özel telefon numaralarını bulabileceğiniz DHL web sitesini ziyaret edin.

DHL Express ile iletişime geçtikten sonra daha fazla desteğe ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçin.

Masrafı Tarafınızdan Karşılanan İade Etiketleri Hakkında

İade gönderim tutarı Amazon tarafından yapılan otomatik para iadesinin üzerindeyse, Müşteri Hizmetlerimizle iletişime geçerek kalan kargo ücreti için tekrar para iadesi talebinde bulunabilirsiniz. Hasarlı, kusurlu veya yanlış bir ürünü iade ediyorsanız, iade işleminiz yapıldığında, İthalat Ücreti Depozitosu’nun yanı sıra kargo masrafının tamamı da tarafınıza iade edilecektir.

Bu bilgiler yararlı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Lütfen aşağıdakilerden hangisinin bilgileri en iyi şekilde tanımladığını seçin:

Teşekkürler! Geri bildiriminize doğrudan yanıt veremiyor olsak da, çevrimiçi Yardım hizmetimizi geliştirmek için bu bilgileri kullanacağız.