Amazon Kişisel Bilgilerinizi Nasıl Korur?

Sistem ve cihazlarımızın tamamını, gizliliğinizi gözeterek tasarlamaktayız ve işimizdeki her bağlantıda verilerinizin güvenliğini sağlamak için yoğun yatırımlar yaptık.

Kişisel bilgilerinin toplanması, saklanması ve ifşa edilmesiyle ilgili fiziksel, elektronik ve prosedürel önlemleri sürdürmekteyiz. Güvenlik prosedürlerimiz, hakkınızda kişisel bilgileri ifşa etmeden önce zaman zaman kimlik kanıtı talep edebileceğimiz anlamına gelmektedir. Gizlilik Bildirimimizde daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

Müşterilerimizle ilgili bilgiler, işlerimizin önemli bir parçasıdır ve bunları hiçbir şekilde başkalarına satmayız. Kişisel bilgilerinizi üçüncü taraflarla paylaşabiliriz ancak bunun amacı yalnızca size hizmet sağlamak veya yürürlükteki yasalara uygun hareket etmek olabilir. Örnekleri Gizlilik Bildirimimizde bulabilirsiniz.

Şifrenize ve bilgisayarlarınıza, cihazlarınıza ve uygulamalarınıza yetkisiz erişime karşı kendinizi korumanız önem taşımaktadır. Amazon hesabınız için benzersiz bir şifre kullanmanızı öneririz. Ortak bir bilgisayarı kullanmanız durumunda, işinizi bitirdikten sonra oturumu kapattığınızdan emin olun. Hesabınızın oturumunu nasıl kapatacağınız hakkında daha fazla bilgiye buradan, internette güvenli işlem yapma hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Bu bilgiler yararlı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Lütfen aşağıdakilerden hangisinin bilgileri en iyi şekilde tanımladığını seçin:

Teşekkürler! Geri bildiriminize doğrudan yanıt veremiyor olsak da, çevrimiçi Yardım hizmetimizi geliştirmek için bu bilgileri kullanacağız.